Інформаційно-платіжна система для населення

За допомогою системи Ви можете сплачувати без комісії за водопостачання і водовідведення картками Visa та MasterCard будь-якого банку

Для входу в систему введіть нижче Ваш логін та пароль і натисніть увійти або зареєструйтесь.


Логін +
Пароль
Реєстрація    Забули пароль?    Змінити пароль?    

Технічна підтримка за e-mail: kpsupport_pay@vodokanal.if.ua
Для того щоб зареєструватися в системі треба ввести :
Номер моб.тел.*: Приклад: 380981234567
Особовий рахунок *: має бути 7 знакиів
E-mail*:
Код з картинки.
На електронну адресу Вам приходить повідомлення:
Доброго дня!
Ваші реєстраційні дані:
Логін: 38050*******
Пароль: ***********
Для активації акаунта вам потрібно натиснути на посилання (дивись в свою електронну пошту): http://kpvodokanal.if.ua/www/activation.php?login=380507120964&;;key=82cec8ec6ca2cee542d78f8529e4806c – це приклад!!! або це що синім (дивись в свою електронну пошту) треба скопіювати і вставити в ваш браузер яким Ви користуєтесь і натиснути Enter.
Тоді система активується.
Також є функція Забули пароль? Тобто Ви вказуєте свій логин , електронну адресу і код з картинки. На Вашу електронну адресу приходить логин і пароль , який видає система.
Є функція Змінити пароль? Це функція якщо пароль на пошту не приходить!!!. Тобто Ви вказуєте свій логин , електронну адресу , свій пароль і код з картинки. Пароль який Ви введети то ним і користуйтесь. На пошту дивитись не потрібно.
В кабінеті споживача Ви зможити побачити свої оплати за водопостачання , водовідведення , абонеську плату , показник лічильників , рахунки-фактури , пільги , перерахунки і т.п.
Також можна буде оплачувати за надані послуги карткою будь-якого українського банку. Всі оплати будуть без комісії.Ви повинні увійти або зареєструватись для перегляду своїх абонентських даних, стану рахунку та останніх показників лічильника.
(кабінет-споживача) КП "КОЛОМИЯВОДОКАНАЛ"