Система для внесення показників холодної води для населення

Для входу в систему введіть нижче Ваш особовий рахунок і натисніть увійти
(подання показів лічильників холодної води на сайті з 15 - по 3 число наступного місяця)

Особовий рахунок:

Задля правильного нарахування плати за спожиті послуги централізованого водопостачання та водовідведення власникам лічильників холодної води слід передавати фактичні показники приладів обліку води. Робити це потрібно щомісяця із 15-го по 3-те число наступного місяця.
Згідно з Постановою КМУ № 409 "Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування", яка набула чинності із жовтня 2014 року, розрахунок пільг та субсидій проводиться лише в межах соціальної норми. Держава здійснює відшкодування пільг за фактично спожиті послуги, тому власникам приладів обліку води щомісяця слід вчасно передавати постачальній організації показники лічильників на кінець кожного місяця. Це дозволить уникнути низки проблем.
– Вчасно передавати показники лічильників щомісяця необхідно для правильного нарахування за фактично спожиту питну воду та послуги з водовідведення
- Досить часто споживачі нехтують термінами подачі показників водомірів або ж вносять показники довільно. Це призводить до неправильного нарахування за надані послуги, доводиться перераховувати субсидії або пільги.
Тому наголошуємо, що споживачі зобов’язані надавати фактичні показники лічильників вчасно щомісяця із 15 до по 3 число наступного місяця. Зробити це можна як за телефоном: 75-92-84, так і через офіційний сайт підприємства www.vodokanal.if.ua в рубриці «Внесення показників».
Дотримуючись термінів подачі показників лічильників, споживачі КП «Івано-Франківськводоекотехпром» зможуть отримати правильні нарахування та вчасно скористатися своїми пільгами.
                       Адміністрація КП "Івано-Франківськводоекотехпром"


Технічна підтримка за e-mail: support_pay@vodokanal.if.ua
(на головну) В О Д О Е К О Т Е Х П Р О М