WOweb.ru - Scripts - JavaScript - LVM 1.0

Наша адреса:    76011 м.Івано-Франківськ вул. Ботанічна, 2 (0342)75-91-42 water@ttk.if.ua
Відео

Конкурс "Водоекотехпром очима дітей"Вода від водозабору на р. Бистриці Солотвинській та Бистриці Надвірнянській гравітаційно надходить на Черніївський комплекс водоочисних споруд (ЧКВС), розміщеної на території с. Черніїв. Черніївський комплекс водоочисних споруд (ЧКВС) складається із: 2 - х водозаборів, блоку очисних споруд насосних станцій, реагентного господарства, водонапірної башні, резервуарів чистої води, накопичувачів води. Комплексний захист водних джерел від хімічного та біологічного забруднення здійснюється створенням зон санітарної охорони (ЗСО).

Перша черга очисних споруд побудована і введена в експлуатацію в 1976 р. продуктивністю 50 000 м3/д. Проект на реконструкцію і розширення ІІ черги розроблений Львівським філіалом Українського інституту "Укрпівденьдіпрокомунбуд " в 1979 року потужністю 40000 м3/д. Введений в експлуатацію в 1985 р. Загальна потужність водоочисних споруд 90000 м3/д.

  Як джерело водопостачання м. Івано-Франківська використовуються дві гірські річки : Бистриця Солотвинська і Бистриця Надвірнянська, на яких розташовуються два водозабори : Солотвинський водозабір і Надвірнянськиіїй водозабір із "Береговою" Н.С.-Іго підняття і "Круглою"Н.С.-Іго підняття (на території ЧКВС). Солотвинський водозабір був введений в експлуатацію у 1985 році з продуктивністю 40 000 м3/добу. Він складається із монолітної залізо - бетонної водонаправляючої дамби , приймального колодязя, двох відстійників. Рівень води, необхідного для забору , регулюється двома шлюзами. Контроль за роботою водозабору ведуть оператори водозабору. Вода з водозабору самопливом по залізо – бетонному трубопроводу діаметром 1000мм довжиною 14,5 км подається на ЧКВС.

   Водозабір на річці Бистриця Надвірнянська являється водозабором "ковшового" типу, побудованого у 1985 році із максимальною пропускною здатністю 50 000 м3/добу. В склад водозабору входять : залізо – бетонна водонаправляюча дамба, два відстійники, приймальний колодязь , регулюючий шибер та насосна станція “Берегова”. Вода з водозабору на ЧКВС подається насосною станцією або по самопливному залізо – бетонному водоводі діаметром 1000мм. На шість резервно – підпитувальних відстійників, з яких при необхідності насосною станцією “Кругла” подається на фільтри для очистки.

  Облік води, яка забирається з водозаборів проводиться на території ЧКВС ультра-звуковими лічильниками марки АКУСТРОН-УЗР-В. В склад споруд очистки води входять: вихрові змішувачі, контактні камери, камери пласцеутворення, відстійники та фільтри. Очищена вода після фільтрів подається в резервуари чистої води (РЧВ) 2000м.куб. та 10000м.куб., далі самопливом по трубопроводу діаметром 1200мм подається в м. Івано – Франківськ на насосну станцію ІІІ підйому, та трубопроводу діаметром 600мм на насосну станцію “Хриплин”.

Назад (повернутись до попередньої сторінки)

Архів новин

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

© Iвано-Франкiвськ 2007
Вiддiл АСУ КП "Iвано-Франкiвськводоекотехпром"
Рекомендований браузер - Internet Explorer; роздільна здатність - 1024x768.