Станом на 13.12.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Коновальця – Блавацького – заміна водопроводу        вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Вовчинецька 187. Підлужжя – засипка розкопки        вул. Ребета – Макухи – ліквідації витоку        вул. І.Павла 11 19 – розкопка залому на каналізаційній мережі        вул. Грушевського 9 – вияснення причини відсутності х/води        вул. Коновальця – аеропорт – витік D-200мм        вул. В.Великого – переключення ж.б. до новозбудованого водопроводу
Головна ЗМІ про нас

Директор франківського «Водоканалу» засідав на Міжнародній виставці

   12 травня, генеральний директор КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Микола Саєвич разом з фахівцями взяли участь у 17-ій Міжнародній виставці опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів «Аква-Терм Київ 2015».
          джерело      http://firtka.if.ua/?action=show&id=76679

“Івано-Франківськводоекотехпром” оприлюднив нові тарифи на воду
Опубліковано: 7 квітня 2015 о 2:25 

КП “Івано-Франківськводоекотехпром” опублікувало нові тарифи на водопостачання та водовідведення, які наберуть чинності з 1 травня 2015 року, пише Курс.

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Постановою № 878 від 26.03.2015 р. “Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП “Івано-Франківськводоекотехпром” встановлено комунальному підприємству “Івано-Франківськводоекотехпром” тарифи:
на централізоване водопостачання – 3,94 грн. за 1 куб м (з ПДВ);
на централізоване водовідведення – 5,34 грн. за 1 куб. м (з ПДВ).                 джерело  dyvys.info

       Управління обліку та реалізації послуг КП «Івано-Франківськводо-екотехпром» проводить перевірки з метою виявлення самовільного (безоблікового) користування послугами централізованого водопостачання та водовідведення, а при підтвердженні таких фактів до абонентів застосовують відповідні санкції.

    КП «Івано-Франківскводоекотехпром» звертається до жителів Івано-Франківська та прилеглих сіл, у разі якщо їхні (приватні) будинки під`єднані до централізованих мереж водопостачання та водовідведення, але не мають договору на надання відповідних послуг та не перебувають на абонентському обліку – добровільно, з`явитися для коригування розрахунків за користування питною водою з комунального водопроводу та міською каналізацією, пише "ГК".

                                                                                                                  джерело firtka.if.ua 

   Вода, яка подається КП «Івано-Франківськводоекотехпром» у водопровідну мережу міста – одна з найчистіших в Україні.

   Про це повідомила заступник головного Державного санітарного лікаря Івано-Франківська Олександра Палійчук, пише газета "Західний кур’єр". За її словами, вода у водопровідній мережі та з так званих каптажованих джерел на території міста відповідає всім чинним державним вимогам і стандартам та є однією з найчистіших в Україні.

   «Водопровід є об’єктом підвищеного санітарного ризику. З початку року міськСЕС відібрала 72 проби водопровідної води та 14 проб з каптажованих джерел. Нестандартних аналізів не було. Вода відповідає всім вимогам і стандартам», – сказала О.Палійчук.

   Водночас вона додала, що в міськСЕС є зауваженя до огорожі зони суворого режиму насосної станції «Хриплин», а також досі не виготовлений проект зони санітарної охорони водозабору на ріці Бистриці Солотвинській.

   Якість води, яку отримують мешканці Івано-Франківська відповідає вимогам санітарної служби. У цьому запевняє головний інженер КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Володимир Бабич.

   За його словами, навіть велика кількість останніх опадів жодним чином не вплинула на якість води.

   «Вода, яка подається в місто, враховуючи зараз часті опади відповідає так чи інакше вимогам ДержСанПіНу. Збільшення мутності внаслідок підняття рівня річок не вплинув на її якість. Для очистки води від мутності застосовується коагулянт, якого на даний час залишилося на два тижні, проте вже наступна партія запланована на 15 число», - сказав Володимир Бабич.

   Проте в місті залишається невирішеною проблема відкритих русел малих річок та каналів, які створюють антисанітарний стан біля випуску дощових мереж.

Джерело malakava.com 

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1