Станом на 02.04.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Надрічна – благоустрій розкопки – в роботі        вул. П.Орлика – влаштування тротуарної плитки – в роботі        вул. К.Шосе – будівництво водогону D-400мм – в роботі        вул. Б.Хмельницького – ТКЕ – влаштування плитки - в роботі        вул. Хіміків 17а,б. – ремонт колодязя – в роботі

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея Семінар у м. Кам’янці-Подільському

Семінар у м. Кам’янці-Подільському

     28 травня 2014р. у м. Кам’янці-Подільському було проведено практичний семінар «Досвід розвитку систем водопостачання та водовідведення у малих населених пунктах України на прикладі КП «Міськтепловоденергія» м. Кам’янця-Подільського, організований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Українською асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія», в якому взяв участь генеральний директор КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Саєвич Микола Броніславович. Учасниками даного семінару були представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники підприємств водопровідно-каналізаційного господарства Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.     
      Захід розпочався з огляду об’єктів КП «Міськтепловоденергія» м. Кам’янця-Подільського: диспетчерської служби, очисних споруд, насосних станцій. Було продемонстровано результати реконструкції енергоємного обладнання системи водопостачання та водовідведення із залученням коштів Міжнародних фінансових організацій. Протягом семінару розглядалися питання стану, проблем та перспектив розвитку систем водопостачання та водовідведення у малих населених пунктах України, питання запровадження новітніх енергозберігаючих високоефективних технологій, організації робіт із скорочення втрат води в системах водопостачання.     
  По завершенні семінару президент Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» Жерліцин Юрій Іванович висловив пропозицію щодо об’єднання підприємств та створення територіальної асоціації з метою оптимізації й збільшення ефективності роботи, зокрема Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей, що було єдиноголосно підтримано учасниками заходу. Отже, вже у найближчому майбутньому КП «Івано-Франківськводоекотехпром» стане членом такого об’єднання.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."