Станом на 24.05.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Тролейбусна,19 – ліквідація витоку D-100мм. Під час проведення робіт без хол.води будинки по вул. Тролейбусна, 15 – 19а        вул. Бандери – Сахарова – ліквідація витоку D-150. Під час проведення робіт без хол.води буд. по вул. Бандери (від С.Стецько до Незалежності), Зорія, Цьоклера,Височана, Київська, Міхновського, Верховинська, Профспілкова, С.Стецько,11        вул. Коновальця-Блавацького– асфальтування розкопки        вул. Івасюка-Софіївка – ремонт засувки D-400мм
Головна Наша гордість Комунальні династії

Комунальні династії

Трудові династії є опорою підприємства, це його минуле, сьогодення й майбутнє. З покоління в покоління передаються знання та майстерність, а ще любов та відданість справі, якою займаєшся. Трудові династії – це гордість підприємства.

Митник Степан Іванович працює водієм на Водоекотехпромі ще з 1992 року, одразу після закінчення професійного навчального закладу за спеціальністю машиніста кранів автомобільних. Взагалі історія початку трудового шляху родини Митників взяла свій початок у 1975 році, коли на підприємство влаштувалася бухгалтером Марія Іванівна Марчук, мати Степана, котра згодом вийшла заміж за автокранівника Івана Миколайовича Митника. На жаль Марії Іванівни та Івана Миколайовича вже немає з нами, але світла пам'ять про їх велику працю на благо комунальної галузі залишилася … Степан разом з дружиною Оксаною, яка, до речі, теж працює у Водоекотехпромі техніком з обліку відділу збут, виховують донечку Тетянку. Працює у відділі «Збут» вже близько 25 років ще й Степанова двоюрідна сестра по лінії матері Микуляк Ірина Михайлівна.

У1996 році підприємство поповнилося ще одним цінним працівником: Андрієм Іванович, молодшим братом Степана. Андрій Іванович працює на Черніївському комплексі водоочисних споруд інженером – механіком. Робота його є важливою та відповідальною, адже на Черніївському комплексі, як відомо, починається весь складний процес очистки води, що згодом потрапляє у наші домівки. Проте праця на Водоекотехпромі для Андрія, як він зізнається, є справді цікавою та «до душі»…

Водоекотехпром для Яреми Ярославовича Самборського – як рідний дім: ще хлопчаком він любив завітати до тітки Марії Митник, а згодом до батька Ярослава Гнатовича, який працював водієм на підприємстві. В юності Ярема цікавився спортом і професійно займався боксом, навіть був чемпіоном області у своїй ваговій категорії. Ще у 1992 році Ярема Ярославович проходив практику на каналізаційних водоочисних спорудах водного управління, а одразу після закінчення Полтавського інженерно - будівельного інституту та отримання диплома  інженера – будівельника був прийнятий на посаду інженера технагляду. Будучи професіоналом на займаній посаді (зараз - інженера І категорії технагляду Виробничо-технічного відділу), Ярема Ярославович не цурається ще й додаткових робіт: у вільний час робить ремонти, кладе плитку, може полагодити різні дрібнички.

Усі як один, члени цієї прекрасної династії зізналися в любові до своєї роботи, професії, підприємства. А слова ці підтверджуються тривалою, якісною та відданою працею на Водоекотехпромі. Надіємося, що у майбутньому знання, навики і вміння передадуться і наступним поколінням династії.

SAM_1054m getImagem getImage2m
getImage2m