Станом на 27.11.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Галицька ,203 - витік D-200 мм . Без води вул. галицька 201, 203 , т.ц. Гурман , радіозавод        вул. Мазепи ДОСААФ порив на вводі. Робота абонента.
Головна Діяльність

12345nНоворічні та різдвяні свята є найулюбленішими як для дітей, так і для дорослих, адже напередодні цих свят охоплює дивне відчуття, наче має статися щось радісне та чарівне. Усюди панує святкова атмосфера, всі метушаться, готуються до свят, купують та наряджають ялинки, вибирають подарунки для друзів і родини. 22 грудня напередодні новорічних й різдвяних свят вже традиційно для дітей та онуків працівників комунального підприємства «Івано-Франківськводоекотехпром» проведено театралізоване свято «Дитячої ялинки». Малечу розважали казкові герої, ролі яких майстерно виконували наші працівники. Діти розповідали віршики, відгадували загадки, отримували новорічні подарунки. Діти були у захваті від усього, що відбувалося, адже завдяки нашим артистам їм пощастило потрапити у справжню новорічну казку з улюбленими героями. ...детальніше ...

 

 

  foto1     

      

КП «Івано-Франківськводоекотехпром» є основним постачальником води для міста Івано-Франківська та Тисмениці i семи населених сільських пунктів в примiськiй зонi, яке забезпечує водою 95,2 % загальної потреби у воді. Крім нього у місті займається водопостачанням станція водопостачання Львівської залізниці, і окремі підприємства мають локальне водопостачання. Також КП «Iвано-Франкiвськводоекотехпром» надає послуги водовідведення для міста Івано-Франківська. Крім того, підприємство обслуговує 5 міських фонтанів, оздоровчий комплекс «Лімниця» та дощову каналізацію.

 

 

  foto2     

      

Місією підприємства є забезпечення споживачів наших послуг чистою якісною водою та надання послуг водовідведення, що є запорукою здоров’я та високого рівня життя мешканців міста і збереження навколишнього середовища та водних ресурсів нашого краю.

 

 

 

 

 

 

 

 

  foto3     

 

Історія комунального підприємства «Івано-Франківськводоекотехпром» розпочалася із прийняття Рішення Івано-Франківської міської ради №126 від 18.03.2003р. Підприємство утворено комісію з питань організації Комунального підприємства «Івано-Франківськводоекотехпром», яке є правонаступником Виробничого управління водопровідного господарства, Державного концерну «Екотехпром» та підприємств, що входили до складу цього концерну.

      

  foto4 

Комунальне підприємство «Івано-Франківськводоекотехпром» є комунальним по формі власності і належить територіальній громаді міста Івано-Франківська. Майно підприємства є комунальною власністю і передано йому на праві господарського відання. Підприємство несе відповідальність по своїх зобов’язаннях в межах закріпленого за ним майна згідно з чинним законодавством. За погодженням із органами виконавчої влади підприємство планує свою діяльність, визначає стратегію і основні напрямки згідно з місцевими програмами розвитку та з галузевими науково-технічними прогнозами і пріоритетами.

   

 

  foto5 

КП «Івано-Франківськводоекотехпром» самостійно здійснює господарсько-оперативну діяльність з управління технологічними процесами та матеріально-технічним забезпеченням, визначає кадрову політику. Підприємство самостійно формує обсяги реалізації послуг водопостачання та водовідведення, вартість послуг, розраховує декілька варіантів тарифів і визначає оптимальний, подає їх на розгляд та затвердження виконкому міської ради. Виконком міської ради здійснює контроль за економічними та технічними показниками діяльності КП «Івано-Франківськводоекотехпром», ефективністю використання майна і прибутку підприємства. Підприємство знаходиться у оперативному підпорядкуванні департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міської ради.

 

  foto6 

Метою діяльності підприємства є здійснення виробничої, науково-дослідної та комерційної діяльності для повного та якісного задоволення потреб населення, суб’єктів господарювання в комунальних послугах, підвищення рівня доходів робітників підприємства, посилення зацікавленості та відповідальності за кінцеві результати діяльності з метою отримання відповідного прибутку.

Досягнення цієї мети підприємством відбувається шляхом подальшого удосконалення роботи по таких напрямах як встановлення засобів вимірювальної техніки, формування тарифів, експлуатація та технічне обслуговування основних засобів, нарахування плати за послуги і збирання платежів від споживачів, залучення громадськості до процесу прийняття стратегічних рішень.

 

 

  foto7 

Основна діяльність підприємства:

надання споживачам послуг централізованого водопостачання та водовідведення;

добування, виробництво і транспортування споживачам питної води;

приймання і відведення стічних вод;

послуги населенню з проведення водопровідних і каналізаційних мереж до індивідуальних будинків;

їх ремонт, будівництво свердловин для води на садових ділянках в приватному секторі;

консультативні послуги (видача технічних умов, ведення технічного нагляду та інше);

обслуговування та ремонт лічильників;

обслуговування фонтанів міста.

Крім того, предметом діяльності підприємства є :

проектні роботи;

будівельно-монтажні роботи;

земляні роботи;

роботи з улаштування зовнішніх інженерних мереж, устаткування;

монтаж і налагоджування лічильників холодної води;

роботи із захисту конструкцій, устаткування та мереж;

роботи з опорядження конструкцій та устаткування;

монтаж технологічного устаткування;

обстеження будівель, споруд і мереж;

контроль якості виконаних робіт.

Розпорядженням НКРЕКП від 04.10.2013р. № 126 «Про встановлення вимог Комунальному підприємству КП «Івано-Франківськводоекотепром» щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності» було надано право підприємству на здійснення таких видів діяльності:

ремонт та технічне обслуговування електронного й оптичного устаткування;

надання інших допоміжних комерційних послуг (монтаж/демонтаж, зміна, опломбування/розпломбування приладів обліку води);

діяльність у сфері інжирингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах (послуги розробки та видачі технічних умов на підключення до водопровідних і каналізаційних мереж та на установку приладів обліку, проектні роботи);

монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціювання (послуги з приєднання, відключення, підключення та укладання водопровідно-каналізаційних мереж, обслуговування та поточний ремонт фонтанів);

вантажний автомобільний транспорт (надання послуг автотранспортних засобів та спецтехніки);

технічні випробування та дослідження (хіміко-бактеріологічний аналіз води);

виробництво готової їжі та страв (послуги кафе);

розподілення електроенергії (послуги зі спільного використання технологічних електричних мереж);

каналізація, відведення й очищення стічних вод (послуги з прочистки каналізації, громадська вбиральня).

 
 

  foto8 

На даний час на балансі та обслуговуванні підприємства знаходяться: водоочисний комплекс в с.Черніїв (ЧКВС) виробничою потужністю 90 тис. куб. м. на добу (джерелом водопостачання м.Івано-Франківська є поверхневі води двох гірських річок: Бистриці Солотвинської і Бистриці Надвірнянської), каналізаційні очисні споруди (КОС) проектною потужністю 90 тис. куб. м. на добу, що знаходяться в с.Ямниця, водопровідні мережі та водоводи протяжністю 586 км, каналізаційні мережі та колектори протяжністю 319 км, дощова каналізація протяжністю 188,16 км.

 

Назад | Вверх]

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1