Станом на 22.04.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Відкрита 9 – ремонт колодязя та ліквідація витоку        вул. Симиренка 48 – ремонт каналізаційної мережі        вул. Укр. Дивізії 5 - підготовка розкопки до асфальтування        вул. Симиренка 48 – ремонт каналізаційної мережі        вул. Галицька 65, 130 – благоустрій розкопки
Головна Наша гордість Комунальні династії
302m

Комунальні династії   

Трудові династії завжди були явищем  поширеним та закономірним, особливо на великих  підприємствах та підприємствах з багатою історією.    КП «Івано-Франківськводоекотехпром» можна з  легкістю віднести саме до таких. Виникнення трудових  династій є хорошим показником стабільності  підприємства: досвід і навики передаються із  покоління в покоління, від батьків до дітей. Зв’язані  родинними узами, працівники намагаються  підтримувати «марку» прізвища. Як наслідок, працівникам притаманні такі якості, як працелюбність, старанність, добросовісність, і звісно ж – відповідальність …

Засновник династії Палімонів, Іван Васильович,  працює на КП «Івано-Франківськводоекотехпром» вже майже тридцять років. На роботу він влаштувався, коли йому було двадцять п’ять. Сповнений ентузіазму та натхнення (хоча енергійності Івану Васильовичу не бракує й досі!) випускник Київського державного технічного університету, інженер-будівельник за освітою Іван Васильович був прийнятий на посаду майстра каналізаційної дільниці у цех міських мереж. Сьогодні Іван Васильович працює на посаді головного інженера управління експлуатації мереж. Він пройшов значний трудовий шлях, тож роботу свою знає бездоганно. Іван Васильович – різностороння і цікава особистість, в нього безліч захоплень. Ще з юних років він організовував різноманітні спортивні змагання. «Більш за все мені до снаги туризм. Я надзвичайно люблю природу, наші мальовничі краї: тут я справді відпочиваю душею і серцем. Грибництво – ще одна моя пристрасть», - розповідає Іван Васильович. Варто згадати і про вокальні таланти Палімона старшого, адже він є учасником нашого хору.

302m IMG_3113m 16122013_1m

 

Молодший на тринадцять років брат Івана Васильовича, Василь Васильович, теж працівник нашого підприємства. Він прийшов на Водоекотехпром дещо пізніше за свого старшого брата. У 1994 році зі спеціальністю монтаж і експлуатація електроустаткування електростанцій енергосистем його було прийнято на посаду слюсаря КВПіА. Сьогодні Василь Васильович працює електромонтером у цеху насосних станцій. Разом з братом та племінником Анатолієм Палімони «атакують» у футбольній команді, що організована при нашому підприємстві. Активна життєва позиція – ось девіз родини Палімонів.

16122013m 16122013_1m Futbol 009m

      На підприємстві також працюють двоє синів Івана Васильовича: Анатолій, про якого вже згадувалося, та Володимир. Володимир, старший син, на підприємстві трудиться ще з 2000 року. Сьогодні він майстер  району водопровідних мереж. Анатолій спочатку працював інженером у відділі технічного нагляду, згодом - майстром, а з 2006 року – начальником району експлуатації водопровідних мереж. Хлопці – справжні козаки. Мають прекрасні сімї, виховують діточок. Іван Васильович, до речі, теж бере активну участь у вихованні внуків Сашка та Дмитра і онучки Лідочки.

«Моя робота – це поклик серця. Я задоволений своїм життям і своєю роботою та вважаю себе справжнім патріотом Водоекотехпрому», - каже Іван Васильович. На запитання щодо перспективи роботи третього покоління династії Палімонів на Водоекотехпромі, Іван Васильович усміхнувся і сказав, що не хоче загадувати наперед, проте ця думка здалася йому цілком слушною. Тож, як то кажуть, час покаже і, можливо, в майбутньому на нашому підприємстві себе зарекомендують ще й наймолодші з Палімонів.

 


     Підрубрика   Комунальні династії   розміщена у рубриці   Наша гордість