Станом на 22.04.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Відкрита 9 – ремонт колодязя та ліквідація витоку        вул. Симиренка 48 – ремонт каналізаційної мережі        вул. Укр. Дивізії 5 - підготовка розкопки до асфальтування        вул. Симиренка 48 – ремонт каналізаційної мережі        вул. Галицька 65, 130 – благоустрій розкопки
Головна Наша гордість Нагородження за 2008 рік

 

CIMG 0005 CIMG 0001

Найбільшою гордістю КП “Івано-Франківськводоекотехпром” на сьогодні є відзначення заступника начальника технічного відділу Слободяна Миколу Івановича Подякою Прем’єр-міністра України.


     З 1968 року Микола Іванович розпочав свою трудову діяльність слюсарем АВР у виробничому управлінні водопровідно-каналізаційного господарства. Завдяки працелюбству, сумлінному виконанню своїх обов’язків, набутому досвіду він працював і майстром цеху каналізаційних мереж, і начальником даного цеху. Користується авторитетом і повагою в колективі підприємства. За період з 1992 по 2005 рік працює інженером з технагляду, провідним інженером з технагляду технічного відділу. Бере активну участь у розробці і впровадженні проектів енергозберігаючих технологій. З 2005 року – заступник начальника технічного відділу. У даному колективі працює понад 40 років.
  Постійно надає пропозиції, які сприяють якісному виконанню робіт при прокладанні та реконструкції водопровідних і каналізаційних мереж в місті.
     Неодноразово нагороджувався Почесними грамотами підприємства, управління житлово-комунального господарства, обласної державної адміністрації і обласної ради.

     Слободян Микола Іванович досвідчений спеціаліст, технічно грамотний фахівець. Як людина він вимогливий і водночас доброзичливий, добрий наставник.

     Також відзначені і інші працівники, зокрема :

     Костей Володимир Миколайович – електромонтер цеху насосних станцій – медаллю “За заслуги перед містом”

     Стрілецька Марта Василівна – технік з обліку відділу “Збут” – нагороджена Почесною грамотою міськвиконкому.

     Грамотами ОДА і ОР нагороджені :

  - Черепаха Євген Миколайович – слюсар аварійно-відновлювальних робіт водопровідних мереж;

  - Яцишин Василь Миколайович – водій автотранспортного цеху ;

  - Качур Іван Васильович – оператор фільтрів Черніївського комплексу водоочисних споруд .

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1