Станом на 02.04.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Надрічна – благоустрій розкопки – в роботі        вул. П.Орлика – влаштування тротуарної плитки – в роботі        вул. К.Шосе – будівництво водогону D-400мм – в роботі        вул. Б.Хмельницького – ТКЕ – влаштування плитки - в роботі        вул. Хіміків 17а,б. – ремонт колодязя – в роботі
Головна Новини підприємства 0203

92 n                                  !!!!Важлива інформація!!!!
Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром" інформує, що відповідно до ст.12 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", який вступив у силу 01.05.2019, та п.6 " Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення", затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 № 690 надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах..
Тому, згідно з п.4 розділу VI Прикінцевих та перехідних положень Закону України " Про житлово-комунальні послуги" просимо мешканців, багатоквартирних будинків до 30 квітня, но не пізніше 1 травня, прийти та укласти договір з КП ВЕТП.
                                      ... Договір ....(Для ознайомлення)

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1