Станом на 19.07.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   Для виконання планово – попереджувального ремонту об’єктів централізованого водопостачання 30.07.2019р. з 06:00год до 06:00год 31.07.19р. буде припинено водопостачання міста        вул. І.Павла 11 – 16 – ліквідація залому на дощовій каналізаційній мережі        вул. Набережна 26 – заміна водопровідного вводу        вул. Матейки 8 – заміна водопровідного вводу        вул. Княгинин 43 – вияснення витоку
Головна Новини підприємства 0307

Робитимуть прокол у річку: у Франківську розповіли про облаштування нового колектора на Надрічній
   2 липня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада в міського голови Руслана Марцінківа. Мер запитав, як зараз ситуація із підтопленнями на вулиці Надрічній.
«Вчора збиралися на нараду. «Івано-Франківськводоекотехпром» проінформував місцевих жителів, що роботи тривають. До 1 вересня вони мають бути виконані», – відповів перший заступник міського голови Микола Вітенко.
Також генеральний директор КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Роман Кімачук наголосив, що роботи по будівництву нового колектора не зупиняються.
«Роботи тривають. Цього тижня підрядна організація вже робитиме прокол у річку Бистриця», – наголосив Кімачук.

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1