Станом на 16.05.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Блавацького – асфальтування розкопки        вул. Берегова,17 – ліквідація витоку в кол-зі D-50мм        вул. Південний бульвар,50 - – ліквідація витоку в кол-зі D-50мм        Ремонт пожежних гідранців по районах міста        вул. Надрічна – чистка вулиці після повені
Головна Новини підприємства 2911

 КП «Івано-Франківськводоекотехпром» просить мешканців укласти угоду з підприємством на постачання послуг. Необґрунтована відмова споживача від укладання договору може бути підставою для припинення надання відповідних комунальних послуг.
 Одна з причин через яку підприємство взялося упорядковувати роботу зі споживачами це боржники. Адже через відсутність офіційної угоди про надання послуг неможливо проводити якісь юридичні дії.
 Власникам приватних будинків для підписання договору дали 60 днів, а власникам квартир це необхідно зробити за 5 місяців.
 При цьому, відмова споживача від укладання договору не звільняє його від обов’язку оплати фактично спожитої послуги, наданої виконавцем.
 Для укладання договору про надання послуг потрібно звернутись в КП «Івано-Франківськводоекотехпром», за адресою: вул.Ботанічна 2, каб. 109. Із собою потрібно мати документ на право власності , паспорт та ідентифікаційний код. ...детальніше ...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1