Станом на 18.10.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Сахарова 36а – пошук скритого витоку        вул. Старозамкова 2 – заміна водопроводу        вул. провулок « Ключний» 35 – прокладка каналізаційної мережі        вул. Укр. Дивізії 29 – заміна водопровідного вводу        вул. Сахарова 36а – СШ № 21- витік D-100мм        вул. Ленкавського 17 – витік у колодязі D-100мм        вул. Дністровська 4 – ліквідація залому на каналізаційній мережі        вул. Карпатська 2 – витік у підвалі D-86мм        вул. Незалежності 146, Залізнична – Підгірянки – асфальтування розкопок
Головна Новини підприємства 21 травня 2005 р.

MPicture 004b   19 та 20 травня 2008 року до КП ”Івано-Франківськводоекотехпром” завітали  колеги з міста Донецька

 – начальник планового відділу Краматорського водоканалу Гаврилова Марина Олександрівна та заступник генерального директора з питань економіки КП “ Компанія “ Вода Донбасу” Ілясова Ірина Григорівна. Основна мета приїзду – це обмін досвідом з економічно–виробничих питань. За словами гостей, КП “Івано-Франківськводоекотехпром” займає провідне місце в методиці коригування і формування тарифів, дотримуючись постанови Кабінету Міністрів України № 259 від 12.07.06 року.

   Колеги з Донецька спілкувались із заступником з питань економіки та фінансів Осколіп Марією Іванівною, з начальником планового відділу Брустурняком Михайлом Ярославовичем, провідними економістами Климців Галиною Петрівною, Фіняк Лесею Ярославівною. Спілкування відбувалось у невимушеній дружній атмосфері. Розмова виявилася конструктивною, адже на даний час питання тарифів є темою номер один. Це стосується кожного мешканця та безпосередньо впливає на розвиток і безперебійну роботу підприємств, які надають послуги водопостачання і водовідведення. Зі слів Ірини Григорівни, тарифи у місті Донецьку на водопостачання та водовідведення набагато вищі, ніж у місті Івано-Франківську.

   Колеги з Донецька зустрілися з генеральним директором КП ”Івано-Франківськводоекотехпром” Саєвичем Миколою Броніславовичем, обговорювали спільні проблеми з нарахування заробітної плати, коригування тарифів, проведення заходів з боржниками.

   Оглянувши наше місто, гості з Донецька були приємно здивовані архітектурними пам’ятками Івано-Франківська. В такому місті можуть проживати тільки привітні і щирі друзі.

   Марина Олександрівна і Ірина Григорівна щиро дякували за змістовне спілкування, адже такі зустрічі сприяють підвищенню кваліфікації, збагачують досвідом. У відповідь, вони запросили працівників нашого підприємства до себе у Донецьк.

 

71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1