Станом на 18.12.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Коновальця – Блавацького – заміна водопроводу        вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Ребета – Макухи – ліквідації витоку,засипка розкопки        вул. Толстого – вияснення причини відсутності х/води        вул. Хіміків – 24 – витік D-400мм – без х/води № 24        вул. Коновальця – аеропорт – витік D-200мм        вул. Об’їзд ПНС в місті        вул. Толстого 1 – заміна лічильника х/води
Головна Новини підприємства 23 червня 2008 р.
M18-19%2006%202008%20079

   19 червня 2008 року у виставковому залі при ІФНТУНГ відбулась міжнародна  конференція. Метою її проведення була, актуальна на сьогодні, можливість для  впровадження енергоефективних та інноваційних технологій через залучення  інвестицій.

   Не тільки в Україні, а й в цілому світі гостро постала проблема з паливними й енергетичними ресурсами. Не беремось порівнювати вітчизняні виробничі обладнання з европейськими, бо результати будуть не у нашу користь. Це не означає, що ми й надалі будемо працювати за енергозатратними дідівськими методами. Про це свідчить велика кількість учасників конференції, презентованих проектів і програм.

   Розпочав конференцію міський голова В.Анушкевичус. Він, зокрема, наголосив на важливості розвитку економічних відносин, необхідності спрямування зусиль до співпраці з партнерами.

   Начальник управління економічного та інвестиційного розвитку Б.Білик розповів про стан економічного та інвестеційного розвитку м.Івано-Франківська.

   Генеральний директор КП «ІФВЕТП» М. Саєвич виступив з доповіддю про сьогодення, досягнення та перспективи розвитку підприємства. За 1999 – 2007 рр. КП «Івано-Франківськводоекотехпром» досягнуло значних успіхів у розвитку систем водопостачання та водовідведення. Підприємство працює над покращенням якості надання послуг населенню міст і сіл, зменшенням енерговитрат. Попри всі труднощі, які виникають, підприємство зберігає стабільність, орієнтуючись на сучасні технології.

   Одним з перспективних представлено «Проект технологічної переробки осаду стічних вод м. Івано-Франківська з використанням біогазу для енергетичних потреб підприємства». Ціллю проекту є переробка осаду стічних вод міста з отриманням електричної енергії шляхом спалювання біогазу на газогенераторах.

   Окрему увагу генеральний директор зосередив на проекті будівництва Мікро-ГЕС, оскільки дана станція є надійним екологічно чистим джерелом електричної енергії. Вона може працювати як автоматично в місцях, віддалених від ліній електропередач, так і паралельно з іншими Мікро-ГЕС в «острівній» або промисловій мережі.

   Проект підготували нач. виробничо-технічного відділу КП «ІФВЕТП» В.Бабич, директор з виробництва М.Вабіщевіч. В оформленні виставкової кабінки і презентації їм допомагали – помічник генерального директора О. Липка та провідний спеціаліст Ю.Саєвич.

   Результатом презентаціїстало зацікавлення проектом КП «ІФВЕТП» інвесторів з Польщі, які запропонували цікаву ідею використанню осаду стічних вод Івано-Франківська. Підприємці запропонували виготовлення самого проекту зі встановлення Мікро-ГЕС.

   Хочеться відзначити відмінну організацію самої конференції, її масштабність. Усі учасники в повному обсязі і в дружній обстановці мали можливість представити свої проекти. Завдяки зустрічі відкрились можливості для розширення співпраці, переймання досвіду.

   На конференції свої проекти представляли також: ДМП «Теплокомуненерго», ВАТ «Івано-Франківський завод «Промприлад», ДП ВО «Карпати», ДП МОУ «63 котель-зварювальний завод», ВАТ «Пресмаш», ТзОВ «Мікрол», КП «ІВАНС», банк «Райффайзен банк «Аваль», «STOMIX»(Польща), DOM-EL Sp.r.o. (Польща), ТОВ «ІТЕКО», ІФНТУНГ, «Львівська політехніка», Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника.

 

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1