Станом на 24.05.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Тролейбусна,19 – ліквідація витоку D-100мм. Під час проведення робіт без хол.води будинки по вул. Тролейбусна, 15 – 19а        вул. Бандери – Сахарова – ліквідація витоку D-150. Під час проведення робіт без хол.води буд. по вул. Бандери (від С.Стецько до Незалежності), Зорія, Цьоклера,Височана, Київська, Міхновського, Верховинська, Профспілкова, С.Стецько,11        вул. Коновальця-Блавацького– асфальтування розкопки        вул. Івасюка-Софіївка – ремонт засувки D-400мм
Головна

                                                               До Уваги ЗМІ!
Завтра 04.05.2018р. о 9:00 відбудеться відкриття Нової насосної станції в мікрорайоні Пасічна.

Станом на даний час існуюча водопровідна насосна станція ІV-го підйому в мікрорайоні «Пасічна», потужністю 7 тис.м3 на добу забезпечує питною водою наявний житловий фонд мікрорайону. Однаково за останні роки має місце інтенсивна житлова розбудова та забудова мікрорайона «Пасічна» і таким чином за вказаний період згідно виданих технічних умов потреба в додатковому водозабезпеченні становить 12 тис.куб.м/добу.
Необхідність будівництва водопровідної насосної станції по вул.Ю.Целевича в м.Івано-Франківську обумовлено розробкою генерального плану м.Івано-Франківська, який передбачає збільшення потужностей водопостачання мікрорайону «Пасічна» в зв’язку із перспективою забудови до 30 тис.куб.м води на добу. 
Основною метою та завданням проекту є забезпечення водою мікрорайону «Пасічна» та подачі води в контррезервуари з урахуванням перспективного розвитку.
Запроектована водопровідна насосна станція по вул. Целевича в мікрорайоні «Пасічна» входить в склад оптимізованої системи подачі та розподілу води (СПРВ).
Розрахункову схему оптимізації системи подачі та розподілу води розроблено на основі схеми, отриманої в результаті виконання гідравлічних розрахунків сумісної роботи споруд СПРВ міста при існуючому стані.
Щодо будівництва водопровідної насосноїї станції по вул. Целевича то необхідність її будівництва пов’язана із тим що мікрорайон «Пасічна» за останніх 10-15 років та в перспективі суттєво розбудовується і практично потреба в водозабезпеченні збільшилась порядка в 2 рази.
Існуюча водопровідна насосна станція по вул.Целевича є технічно застарілою та виходячи із її потужності вона не взмозі забезпечити питтєвою водою житлову забудову мікрорайону «Пасічна».