Станом на 22.04.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Відкрита 9 – ремонт колодязя та ліквідація витоку        вул. Симиренка 48 – ремонт каналізаційної мережі        вул. Укр. Дивізії 5 - підготовка розкопки до асфальтування        вул. Симиренка 48 – ремонт каналізаційної мережі        вул. Галицька 65, 130 – благоустрій розкопки
Головна

ЗАПИТ НА ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ

(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ)


Країна: Україна

Проект: ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ РІВНЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

Консультаційні послуги: Проведення сертифікаційного та наглядового аудиту на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2015

Угода про грант: TF012722

КП «Івано-Франківськводоекотехпром» отримав фінансування від Дунайської Водної Програми (DWP) на реалізацію проекту «ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ РІВНЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ» і має намір використати частину коштів на оплату послуг. Послуги включають в себе «Проведення сертифікаційного та наглядового аудиту на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2015». Очікується, що послуги будуть надаватися протягом 30 календарних днів у місті Івано-Франківську, Україна.

КП «Івано-Франківськводоекотехпром» запрошує Сертифікаційні органи висловити свою зацікавленість у наданні послуг. Зацікавлені Сертифікаційні органи повинні надати інформацію про те, що вони мають кваліфікацію для виконання контракту (брошури, опис подібних завдань, досвід роботи в аналогічних умовах, наявність відповідних навичок у співробітників і т.д.). Сертифікаційні органи можуть об'єднуватися для підвищення своєї кваліфікації.

Зацікавлені Сертифікаційні органи можуть отримати додаткову інформацію за адресою, вказаною нижче, протягом робочого дня з 08:00 год. до 17:00 год. за місцевим часом.

Обсяг послуг та процедура їх надання, визначена у Технічному завданні, доданому ЗНПП (див. Додаток 1).

У відповідності до процедури конкурентного відбору ми просимо Вас подати Вашу технічну та фінансову пропозиції (далі - «Пропозиція») відповідно до форм даного ЗНПП (див. Додаток 2). Пропозиція повинна бути дійсна до 31.12.2017р.

Ваша пропозиція підлягатиме обговоренню уповноваженими представниками Вашої компанії та представниками КП «Івано-Франківськводоекотехпром» з метою узгодження умов підписання відповідного контракту.

Форма контракту додається (Додаток 5) до цього ЗНПП.

Пропозиції Сертифікаційних органів повинні бути надані за вказаною нижче адресою до  11:00 год. за місцевим часом 20 жовтня 2017р.

КП «Івано-Франківськводоекотехпром»,

м. Івано-Франківськ

До уваги: п. Романа Кімачука, генерального директора

кабінет №100, вул. Ботанічна, 2, м. Івано-Франківськ

76011, Україна

Tел. (+38 0342) 77 56 38, 75 91 42,

факс: (+38 0342)77 51 56

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ">projectgroup_ifvetp@ukr.net

Веб-сайт підприємства: http://vodokanal.if.ua

 

Просимо підтвердити отримання ЗНПП електронною поштою та повідомити про намір подати пропозицію.

 

 

 

З повагою,

генеральний директор                                                                      Роман Кімачук