Станом на 15.12.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Вовчинецька – підсипка розкопки        вул. Побутова 6 – заміна аварійного водопроводу        вул. Польова – прокладка каналізаційної мережі        вул. Павлика 6 – заміна колодязі на каналізаційній мережі        вул. В.Ветеранів 6a – базар – заміна водопроводу        вул. Гординського 5 – відкачка води , вияснення місця витоку        вул. Заклинських 13 , Івасюка 11, півд.. Бульвар 23 – влаштування бруківки        вул. Павлика 10 – ремонт водопроводу Ф-50мм – без х/води ж.б. № 10,10а,12
Головна

  7 вересня 2016р. комунальне підприємство «Івано-Франківськводоекотехпром» відвідала делегація з Німеччини (м. Дрезден) з метою ознайомлення фахівців підприємства з методом ефективного аналізу роботи очисних споруд (ZAK Україна). До складу делегації, зокрема, увійшли наступні фахівці: Йоганес Еффенбергер, Дрезденаштадтентвессерунґ Дрезден ҐмбХ (SEDD), Маркус Анерт, Дрезденський технологічний Університет(TUD), Герольд Фрітше, Дрезденський технологічний Університет(TUD), Штефан Вегерт , Дреберіс ТзОВ (DREB).

Цей візит став можливими завдяки підписанню 6 вересня 2016р. «Меморандуму про взаєморозуміння щодо співпраці в рамках проекту «ZAK Україна -- Ефективний аналіз очисних споруд в Україні» між КП «Івано-Франківськводоекоехпром» та підприємством «Dreberis GmbH» у співпраці зі Штадтвассерунґ ГмбГ , Інститутом водопостачання і каналізації населених пунктів та промислових підприємств Технічного інституту Дрездена за сприяння Федерального міністерства екології, охорони довкілля і безпеки ядерних реакторів.

Проект має на меті сприяння захисту водойм та ефективного використання ресурсів під час очищення стічних вод в Україні, перевірку стану очисних споруд та вивчення можливості застосування методу «ZAK», обґрунтування потреб в електроенергії, які необхідні для оптимізації показників на виході, зокрема, і на базі станції аерації КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

На зустрічі представників нашого підприємства та німецьких колег обговорено основні принципи застосування системи “ZAK» та окреслено напрямки співпраці КП «Івано-Франківськводоекотехпром» з підприємствами-партнерами з м. Дрезден. Очікується, що роботи в рамках цього проекту будуть завершені до кінця грудня 2016р.

Після обговорення концептуальних питань співпраці учасники німецької делегації відвідали комплекс каналізаційних очисних споруд КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

Під час детального ознайомлення з роботою станції аерації, зокрема, з особливостями технологічного процесу очищення, результатами аналізів стічних вод до та після очищення (аналізи здійснюються систематично) спеціаліст Інституту водопостачання і каналізації населених пунктів та промислових підприємств Технічного інституту Дрездена                              п. Маркус Анерт відзначив високий рівень очищення стоків, який здійснюється нашим підприємством. Зазначимо, що оглядова екскурсія включала в себе ознайомлення з процесом очищення стоків від початкової точки до точки виходу.

Учасники делегації відзначили високий рівень підготовки персоналу станції аерації, дотримання всіх вимог до процесу очищення, а також відсутність відхилень та неполадок, які б могли впливати на якість очищення стоків.

Назад | Вверх]