Станом на 10.07.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Ціолковського – заміна аварійного водогону D-250мм (акведук) – в роботі        вул. Мазепи 130 – заміна водопроводу – в роботі        вул. Мазепи – технікум фізкультури – заміна дощової каналізаційної мережі – в роботі        вул. Бельведерська – Манюха – ліквідація залому на каналізаційній мережі – в роботі        вул. Чорновола 65 – підготовка до заміна водопровідного вводу – в роботі        Виконання заявок по забиттю дворової к-ції        Ремонт ПГ згідно припису        вул. Чорновола – підготовка розкопок до асфальтування – в роботі        вул. Галицька 64 – 64а – вияснення витоку – в роботі        вул. П.Орлика 3 – ремонт засувки D-150мм – без х/води ж.б.1 – 7, та вул. Бельведерська 17,19 – в роботі        вул. Набережна 4 – 6а – чистка дощової к-ції – в роботі        вул. Підгірна 13 с. Микитенці – витік D-50мм – в роботі        вул. Шевченка – Січ. Стрільців – переключення водопроводу D-150мм – в роботі        вул. Ребета – ГАЗ – витік – в роботі

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея Робота зі споживачами: технології ефективного спілкування

   Сьогодні, 05 травня, у рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» працівники абонентських служб КП «Івано-Франківськводоекотехпром» та ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» пройшли семінар-навчання на тему «Робота зі споживачами: технології ефективного спілкування». Консультанти Проекту Кадрія Сафіуліна, старший спеціаліст з питань залучення громадськості, к.т.н., доцент, та Юлія Свєженцева, спеціаліст з питань залучення громадськості, доповідали з актуальних питань щодо належного контактування зі споживачами. Захід відбувся за участі керівництва підприємств та директора Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайла Смушака. 
   Робота зі споживачами часто може видаватися стресовою та емоційно виснажливою для спеціалістів комунальних служб. Даний захід був спрямований саме на покращення якості надання послуг й культури спілкування з клієнтами. До спеціалістів у цікавій формі було донесено ефективні методи подолання складних стресових ситуацій. Розглядалися теми вербальних та невербальних особливостей спілкування, питання психологічних аспектів уникнення та вирішення можливих конфліктних ситуацій. Для закріплення здобутих знань було проведено різноманітні практичні вправи. 
   Спеціалісти Водоекотехпрому вже не вперше беруть участь у подібних семінарах. Ми активно працюємо над покращенням роботи, налагодженням ефективної комунікації, плідної співпраці та взаєморозуміння з нашими споживачами, а також вдосконаленням та підвищенням рівню професіоналізму. Хочемо висловити подяку керівникам проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та спеціалістам Інституту місцевого розвитку за проведений захід, котрий, безумовно, став корисним для подальшої роботи з нашими абонентами.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."