Станом на 22.10.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Нац. Гвардії - асфальтування        вул. Сахарова – СШ № 21 – ліквідація залому на каналізаційній мережі        вул. Галицька 128 – витік D-150мм – без х/води ж.б. по вул. Галицька 126,128,130,132,134,136        вул. Бандери 79 – будівиицтво водопроводу D-150мм        вул. Сахарова 30 – підготовка до заміни засувки D-250мм        вул. Довбуша 14, Чорновола 134а – підготовка до асфальтування       

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея Робота зі споживачами: технології ефективного спілкування

   Сьогодні, 05 травня, у рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» працівники абонентських служб КП «Івано-Франківськводоекотехпром» та ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» пройшли семінар-навчання на тему «Робота зі споживачами: технології ефективного спілкування». Консультанти Проекту Кадрія Сафіуліна, старший спеціаліст з питань залучення громадськості, к.т.н., доцент, та Юлія Свєженцева, спеціаліст з питань залучення громадськості, доповідали з актуальних питань щодо належного контактування зі споживачами. Захід відбувся за участі керівництва підприємств та директора Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайла Смушака. 
   Робота зі споживачами часто може видаватися стресовою та емоційно виснажливою для спеціалістів комунальних служб. Даний захід був спрямований саме на покращення якості надання послуг й культури спілкування з клієнтами. До спеціалістів у цікавій формі було донесено ефективні методи подолання складних стресових ситуацій. Розглядалися теми вербальних та невербальних особливостей спілкування, питання психологічних аспектів уникнення та вирішення можливих конфліктних ситуацій. Для закріплення здобутих знань було проведено різноманітні практичні вправи. 
   Спеціалісти Водоекотехпрому вже не вперше беруть участь у подібних семінарах. Ми активно працюємо над покращенням роботи, налагодженням ефективної комунікації, плідної співпраці та взаєморозуміння з нашими споживачами, а також вдосконаленням та підвищенням рівню професіоналізму. Хочемо висловити подяку керівникам проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та спеціалістам Інституту місцевого розвитку за проведений захід, котрий, безумовно, став корисним для подальшої роботи з нашими абонентами.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."