Станом на 24.02.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Надрічна – благоустрій розкопок – в роботі        вул. Незалежності 101, Стуса 11 – ремонт приладів обліку – в роботі        вул. К.Шосе – будівництво водогону D-400мм – в роботі        вул. Довженка 29г – витік у колодязі – вияснення – в роботі        вул. Лепкого 41 – ліквідація залому каналізації – в роботі        вул. Мазепи 87а, Новгородська 39а – вияснення причини підтоплень – в роботі

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея Проведено заходи до Дня охорони праці

За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.

Напередодні Дня охорони праці на КП «Івано-Франківськводоекотехпром» проведено заходи. Зокрема, за участі страхового експерту сектору профілактики виробничого травматизму відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м.Івано-Франківську Гарпенка А.О. було проведено зустріч з трудовим колективом підприємства під девізом: «Стрес на роботі – колективний виклик». До відома керівників, начальників дільниць, майстрів структурних підрозділів підприємства було доведено програму семінару «Оцінка ризиків при роботі в колодязях» з переглядом відеофільму. За результатами проведеної зустрічі було погоджено продовжувати роботу з вдосконалення системи управління охорони праці на підприємстві. Також на конкурсній основі було визначено та відзначено кращу виробничу дільницю підприємства - Черніївський комплекс водоочисних споруд.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."