Станом на 10.07.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Ціолковського – заміна аварійного водогону D-250мм (акведук) – в роботі        вул. Мазепи 130 – заміна водопроводу – в роботі        вул. Мазепи – технікум фізкультури – заміна дощової каналізаційної мережі – в роботі        вул. Бельведерська – Манюха – ліквідація залому на каналізаційній мережі – в роботі        вул. Чорновола 65 – підготовка до заміна водопровідного вводу – в роботі        Виконання заявок по забиттю дворової к-ції        Ремонт ПГ згідно припису        вул. Чорновола – підготовка розкопок до асфальтування – в роботі        вул. Галицька 64 – 64а – вияснення витоку – в роботі        вул. П.Орлика 3 – ремонт засувки D-150мм – без х/води ж.б.1 – 7, та вул. Бельведерська 17,19 – в роботі        вул. Набережна 4 – 6а – чистка дощової к-ції – в роботі        вул. Підгірна 13 с. Микитенці – витік D-50мм – в роботі        вул. Шевченка – Січ. Стрільців – переключення водопроводу D-150мм – в роботі        вул. Ребета – ГАЗ – витік – в роботі

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея Проведено заходи до Дня охорони праці

За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.

Напередодні Дня охорони праці на КП «Івано-Франківськводоекотехпром» проведено заходи. Зокрема, за участі страхового експерту сектору профілактики виробничого травматизму відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м.Івано-Франківську Гарпенка А.О. було проведено зустріч з трудовим колективом підприємства під девізом: «Стрес на роботі – колективний виклик». До відома керівників, начальників дільниць, майстрів структурних підрозділів підприємства було доведено програму семінару «Оцінка ризиків при роботі в колодязях» з переглядом відеофільму. За результатами проведеної зустрічі було погоджено продовжувати роботу з вдосконалення системи управління охорони праці на підприємстві. Також на конкурсній основі було визначено та відзначено кращу виробничу дільницю підприємства - Черніївський комплекс водоочисних споруд.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."