Станом на 05.06.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Довженка,7-9 – прокладка каналізаційної мережі , благоустрій розкопки – в роботі        вул. Шевченка 24,28 – переключення до новозбудованого водопроводу – в роботі        вул. Бельведерська – Манюха – витік D-200мм- без х/води ж.б. по вул. Бельведерська від № 25 до № 59 та ж.б. по вул. Манюха – в роботі        вул. І.Франка 37 – вияснення місця витоку на водопроводах ( вода топить підвал) та ліквідація його – в роботі        вул. Тичини – виніс водопроводу Ф-250мм та переключення – в роботі        Ремонт ПГ згідно приписів        Виконання заявок по забиттю дворової к-ції

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея Всеукраїнський турнір з міні-футболу

22-23 квітня в Івано-Франківську було проведено щорічний Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед працівників підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, співорганізатором якого виступило КП «Івано-Франківськводоекотехпром». Увесь колектив нашого підприємства зустрічав в рідному місті 15 команд з міні-футболу з усіх куточків України: з Білої Церкви, Борисполя, Житомира, Дніпро-Кіровограду, Кам’янець-Подільського, Кременчука, Львова, Полтави, Рівного, Славути, Сум, Тернополя, Ужгорода, Хмельницького, Чернівців. Загалом змагалося 16 команд, включаючи ФК КП «Івано-Франківськводоекотехпром» «Нептун». Турнір відбувся на базі спорткомплексу Академії НФК «Ураган».

За результатами змагань переможцями і володарями перехідного кубка стала команда “Кременчукводоканалу”, з чим ми їх щиро вітаємо. Також надаємо до уваги відвідувачів сайту таблиці результатів групового турніру першого дня змагань та загальну таблицю, включаючи товариські зустрічі. Слід відзначити, що кращим бомбардиром турніру став Затолюк Віктор Борисович юрист-консульт КП “Житомирводоканалу”, за рішенням оргкомітету кращим гравцем визначено Богиню Юрія Володимировича, слюсаря-сантехніка КП “Кременчукводоканал”, кращим захисником – Вегеру Володимира Борисовича, начальника дільниці КП ВКГ “Бориспільводоканал”, кращим воротарем – Савку Володимира Васильовича, виконроба ЛМКП “Львівводоканал”.

Спеціальний приз від організатора КП “Івано-Франківськводоекотехпром” отримав воротар команди КП “Кременчукводоканал” слюсар-ремонтник дорожньо-будівельних машин і тракторів Гринько Олександр Борисович.

Хочемо висловити подяку співорганізатору проведених змагань Українській асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія», генеральним спонсорам – компаніям WILO та Hawle, командам-учасникам, вболівальникам, та всім тим, хто долучався до даного масштабного заходу. Щиро бажаємо усім міцного здоровя, бадьорості духу й жаги до майбутніх перемог!

"Get the Flash Player" "to see this gallery."