Станом на 14.07.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Ціолковського – заміна аварійного водогону D-250мм (акведук) – в роботі        вул. Мазепи 130 – заміна водопроводу – в роботі        вул. Мазепи – технікум фізкультури – заміна дощової каналізаційної мережі – в роботі        вул. Бельведерська – Манюха – ліквідація залому на каналізаційній мережі – в роботі        вул. Сагайдачного – інф. лік – пошук скритих витоків – в роботі        Виконання заявок по забиттю дворової к-ції        Ремонт ПГ згідно припису        вул. Надрічна 32 – ремонт засувки D-150мм – в роботі        вул. Галицька 64 – ремонт засувки D-400мм – в роботі

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея Ознайомлення з проектом «WEB-орієнтована система контролю і обліку витрати води в житлових будинках»

25 жовтня на базі кафедри Інформаційно-телекомунікаційних технологій і систем (ІТТС) Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулася зустріч зі спеціалістами та керівництвом КП «Івано-Франківськводоекотехпром» (генеральний директор Саєвич М.Б., головний інженер Ткачук М.А., начальник ВТВ Бабич В.М., начальник УОРП Перестюк О.М., начальник ВАВВ Шутяк С.А., начальник відділу по налагодженню обліку Кулінець О.С., фінансовий директор Сумарук О.Л. та ін.) та Івано-Франківської філії ПАТ «Укртелеком» (начальник Івано-Франківської філії Галушка О.А. та начальник Івано-Франківського відділу Івано-Франківської філії ПАТ «Укртелеком» Бабишин В.Л.).

Протягом зустрічі завідувач кафедри, проф. Заміховський Леонід Михайлович розповів про історію кафедри, новий напрям Телекомунікації з підготовки, співпрацю кафедри ІТТС з ДП «Siemens Україна», яка була започаткована в 2008 році і в рамках якої проводяться сумісні конференції і семінари-навчання в напрямку дослідження, проектування і впровадження енергоощадних технологій у всіх сферах сучасного виробництва. Гостей було ознайомлено з науковими напрямками роботи кафедри та лабораторною базою, основу якої складають навчальна науково-дослідна лабораторія концерну «Siemens» загальною площею 284 кв.м., яка обладнана новітніми апаратно-програмними засобами цього ж концерну, а також лабораторія апартно-програмних засобів німецької компанії «Phoenix Contact», яку кафедра отримала взявши участь в міжнародному проекті ТЕМПУС 544010-TEMPUS-1-2013 «Тренінги по технологіям автоматизації» (Training in Automation Technologies for Ukraine - TATU). У даних лабораторіях проводиться підготовка висококваліфікованих фахівців з систем управління та наукові дослідження в цьому напрямку.

У рамках одного із основних наукових напрямків роботи кафедри - методологія побудови складних розподілених WEB-орієнтованих систем управління об'єктами нафтогазового комплексу. Гостям було продемонстровано пілотний проект для КП «Івано-Франківськводоекотехпром» - «WEB-орієнтована система контролю і обліку витрати води в житлових будинках», розташованих в районі вулиць: Курінного Чорноти, Національної гвардії та В.Чорновола.

Система розроблена у вигляді апаратно-програмного комплексу з розподіленою архітектурою і оптимізована для роботи з віддаленими технологічними об’єктами і центральним диспетчерським пунктом. Відповідно до технічного завдання, система здатна виконувати будь-які задачі зі збору, первинної обробки, передачі та зберігання технологічних параметрів, а також задачі автоматичного чи диспетчерського керування виконавчими пристроями технологічних об’єктів.

Комунікаційна мережа побудована на основі VPN (Virtual Private Network) стандарту GSM, що забепечує доступ до технологічного обладнання практично на всій території України і захищеність від несанкціонованого доступу.

Зацікавленість КП «Івано-Франківськводоекотехпром» у впровадженні WEB-орієнтованої системи на підприємстві полягає у необхідності інформації про обсяги споживання води у різні періоди доби для оперативного реагування у разі виявлення витоків чи безоблікового відбору води, можливого несанкціонованого втручання у роботу приладів обліку, а також спрощення зняття показників лічильників для комерційного обліку.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."