Станом на 20.07.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Коновальця 130 - витік D-400мм        вул. Коновальця – Барнича – будівництво нового водопроводу        вул. Симоненка 32 – 34 – витік D-150мм – без х/води № 32,34        вул. Гаркуші 5 – благоустрій розкопки        вул. Целевича 20 – розкопка залому на каналізаційній мережі        вул. Коновальця – «Укрнафта» - монтаж колодязя

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея ХІ Міжнародна науково-практична конференція

     Завершилася ХІ Міжнародна науково-практична конференція “Ресурсозбереження та якісне водозабезпечення – стратегічний напрямок розвитку водопровідно-каналізаційного господарства України”, яка тривала з 09 по 14 лютого 2016 року у м.Яремче, Івано-Франківської обл., та до якої долучилися керівник Івано-Франківського Водоекотехпрому Саєвич М.Б. та спеціалісти підприємства. Захід проведено з метою сприяння реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, розвитку ринку комунальних послуг та підвищення їх якості, поширення передового досвіду, удосконалення системи управління та регулювання у цій сфері.

         У рамках конференції відбулися засідання круглих столів з розроблення єдиної концепції відносин у сфері житлово-комунальних послуг; міжнародні круглі  столи за участю асоціацій водопровідно-каналізаційного господарства Польщі, Німеччини, Чехії, Молдови, Австрії. В конференції взяли участь вітчизняні  асоціації. Також було проведено зустрічі президентів європейських водних Асоціацій з метою пошуку оптимальної моделі розвитку ВКГ України та створення постійно діючих контактів з основних напрямків розвитку господарства в сучасних умовах.

         Протягом конференції проводилася традиційна галузева виставка технологій та обладнання, де можна було ознайомитися з новітніми розробками, встановити ділові контакти.

         У рамках конференції відбулися засідання Ради Асоціації, Загальні збори Асоціації, ТВА “Дністер”, підведено підсумки щорічного конкурсу на краще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства України - учасника Української асоціації “Укрводоканалекологія” та конкурсу шкільних наукових робіт.

         Протягом заходу керівником Івано-Франківського Водоекотехпрому Саєвичем М.Б. порушувалося питання щодо проведення Всеукраїнського змагання з мініфутболу серед підприємств водопровідно-каналізаційного господарства. Отож усі бажаючі уже у квітні матимуть можливість долучитися до гри.

         Закінчилася конференція практичним семінаром "Реконструкція каналізаційних очисних споруд м. Івано-Франківська за рахунок кредитних ресурсів Світового банку», протягом якого всі охочі мали змогу ознайомитися з роботою оновлених споруд станції аерації КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

"Get the Flash Player" "to see this gallery."