Станом на 04.06.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Довженка,7-9 – прокладка каналізаційної мережі , благоустрій розкопки – в роботі        вул. Шевченка 11,24,28 – переключення до новозбудованого водопроводу – в роботі        вул. Півд. Бульвар – Гурика обстеження кан. мережі – в роботі        вул. Ленкавського 32 – витік Ф-50мм – без х/води ж.б. № 32 – в роботі        Виконання заявок по забиттю дворової к-ції        Ремонт ПГ згідно приписів

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея «А що другий празник – Святого Василя…»

    Різдвяні свята завжди навівають теплі приємні спогади, а весь світ завмирає в очікуванні дива. І звісно ж Різдвяні свята неможливо уявити без колядок та щедрівок. Звичай колядування має свою давню історію, що йде корінням в арійські часи. Раніше це був язичницький звичай, який після прийняття християнства перетворився на прославлення Ісуса Христа. Щедрівки також є невід'ємною частиною українського фольклору. Щедрівка увібрала в себе національний колорит та менталітет нашого народу. 14 січня українці традиційно святкують одне із трьох великих зимових свят - свято Святого Василя.

Керуючись доброю традицією, на КП «Івано-Франківськ-водоекотехпром» день Святого Василя розпочався зі святкового концерту. У виконанні творчого колективу підприємства «Водограй» лунали чудові українські колядки, щедрівки й віншування. Водоекотехпрормівці з побажаннями добробуту, злагоди, миру й міцного здоров’я також завітали до міського голови Руслана Марцінківа і його першого заступника Миколи Вітенка, до працівників Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку та Івано-Франківського РЕМ, громадського ресторану «Urban Space 100», не оминули й Черніївський комплекс водоочисних споруд та каналізаційні очисні споруди, що у с. Ямниця.

Надзвичайно приємно було чути позитивні відгуки щодо рівня виконання фольклорних творів нашими творчими працівниками. Ми також щиро вдячні усім, до кого цьогоріч вдалося завітати, за теплий прийом! Нехай всі побажання, котрі пролунали в цей день здійсняться для кожного з нас! Нехай Святий Василь принесе частинку святості, добра і милосердя до наших осель та нашого життя!

"Get the Flash Player" "to see this gallery."