Станом на 17.02.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Надрічна – благоустрій розкопок – в роботі        вул. Торгова – Ушинського , Коновальця 80, К.Чорнота 2 , Стуса 40, Мазепи 114 – благоустрій розкопок – в роботі        вул. К.Шосе – будівництво водогону D-400мм – в роботі        вул. Ботанічна 2 – вивіз землі після розкопок на ЧКВС – в роботі        вул. Вовчинецька , С.Стецько, Галицька – ЦУМ – чистка колодязів дощової к-ції – в роботі        вул. М.Підгірянки 16 – ремонт колодязя – в роботі

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея Прикарпаття-обленерго

18 грудня напередодні Дня енергетика у ПАТ «Прикарпаття-обленерго» було проведено «День відкритих дверей» для представників громадських фундацій, ділових кіл, влади та ЗМІ, у якому також взяв участь керівник КП «Івано-Франківськ-водоекотехпром» Саєвич М.Б. Гості підприємства відвідали кол-центр компанії та взяли участь у інтерактивному круглому столі, де розглядалися актуальні питання, що стосуються енергопостачання. Протягом заходу було обговорено ситуацію в енергетичній галузі та особливості проходження зимового періоду 2015-2016 років, порушено питання важливості дотримання режимів споживання енергії та зниження споживання в години максимуму навантаження енергосистеми України, наголошено на важливості вчасної та повної оплати за спожиту електроенергію. Гостей ознайомили з новаціями в розрахунках за електроенергію, сучасними способами оплати, також було презентовано проект «Персональний кабінет» – сервіс на сайті компанії, що об’єднує усі послуги та сервіси для споживачів і дає змогу зручно та легко контролювати розрахунки, вносити показники, подавати звіти тощо.

Кожен з присутніх мав змогу отримати відповідь на питання, котрі їх цікавили. Керівництвом компанії було висловлено бажання, щоби подібні зустрічі стали традиційними. За підсумками зустрічі учасниками було підписано Заяву про наміри, де передбачено такі зустрічі проводити щоквартально.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."