Станом на 24.05.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Тролейбусна,19 – ліквідація витоку D-100мм. Під час проведення робіт без хол.води будинки по вул. Тролейбусна, 15 – 19а        вул. Бандери – Сахарова – ліквідація витоку D-150. Під час проведення робіт без хол.води буд. по вул. Бандери (від С.Стецько до Незалежності), Зорія, Цьоклера,Височана, Київська, Міхновського, Верховинська, Профспілкова, С.Стецько,11        вул. Коновальця-Блавацького– асфальтування розкопки        вул. Івасюка-Софіївка – ремонт засувки D-400мм
Головна
ОГОЛОШЕННЯ
Увага!!! Інформація для тих хто зареєстрований або хоче зареєструватися в системі для перегляду стану проплати і оплатити за водопостачання і водовідведення...

    Для того щоб зареєструватися в системі треба ввести :


Номер моб.тел.*: 
Приклад: 380981234567
Особовий рахунок *:
E-mail*:

* Логін - це ваш номер мобільного присторою.
* Особовий рахунок зазначений у повідомленні про нарахування,яке КП 'ВОДОЕКОТЕХПРОМ' щомісячно направляє на вашу адресу. Номер особового рахунку складається із шести цифр.
* E-mail є також обовязковим полем. Введіть існуючий Е-mail, адже на нього після реєстрації прийде лист з кодом для активації вашого акаунта.

На електронну адресу Вам приходить повідомлення:

Доброго дня!

Ваші реєстраційні дані:
Логін: 38050*******
Пароль: ***********

Для активації акаунта вам потрібно натиснути на посилання (дивись в свою електронну пошту):
http://vodokanal.if.ua/www/activation.php?login=380507120964&;;key=82cec8ec6ca2cee542d78f8529e4806c - це приклад!!!

 або це що синім (дивись в свою електронну пошту) треба скопіювати і вставити в ваш браузер яким Ви користуєтесь і натиснути Enter.
 Тоді система активується. Якщо у Вас не виходить зареєструватися пишіть на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду !    З 09.07.2015 р. абоненти КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ», які зареєстровані в системі можуть оплачувати послуги за водопостачання і водовідведення на сайті водоканалу www.vodokanal.if.ua за допомогою послуги Інтернет-еквайринг. Оплата здійснюється картками Visa та MasterCard довільного типу будь-якого банку без комісії.
     Для здійснення оплати необхідно:
а) зайти в розділ «Стан проплат»;
б) вибрати тип оплати водопостачання чи водовідведення (окремо сплачується водопостачання , окремо – водовідведення). На сторінці висвітлюється сума яка рекомендована до оплати може бути скоректовано в більшу або меншу сторону (вводити суму оплати через крапку тобто 20.14 ; 15.66 ; 38.49 і т.д.)
в)для проведення операції натискаємо кнопку оплатити водопостачання чи оплатити водовідведення ;
г)наступне вікно відображає Ваші дані : особистий рахунок , ПІБ , адрес , тип оплати , сума до оплати;
д)на наступній сторінці відображається дані про платіжну картку , де треба ввести номер картки (16 знаків) , місяць і рік дії картки , код CVV (3 знаки).
Всі питання , пропозиції і зауваження направляйте на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

                                                                                  Адміністрація КП “ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ»    

(на головну) ВОДОЕКОТЕХПРОМ