Станом на 10.07.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Ціолковського – заміна аварійного водогону D-250мм (акведук) – в роботі        вул. Мазепи 130 – заміна водопроводу – в роботі        вул. Мазепи – технікум фізкультури – заміна дощової каналізаційної мережі – в роботі        вул. Бельведерська – Манюха – ліквідація залому на каналізаційній мережі – в роботі        вул. Чорновола 65 – підготовка до заміна водопровідного вводу – в роботі        Виконання заявок по забиттю дворової к-ції        Ремонт ПГ згідно припису        вул. Чорновола – підготовка розкопок до асфальтування – в роботі        вул. Галицька 64 – 64а – вияснення витоку – в роботі        вул. П.Орлика 3 – ремонт засувки D-150мм – без х/води ж.б.1 – 7, та вул. Бельведерська 17,19 – в роботі        вул. Набережна 4 – 6а – чистка дощової к-ції – в роботі        вул. Підгірна 13 с. Микитенці – витік D-50мм – в роботі        вул. Шевченка – Січ. Стрільців – переключення водопроводу D-150мм – в роботі        вул. Ребета – ГАЗ – витік – в роботі

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея Зустріч фахівців водопровідно-каналізаційного господарства міст України

Протягом 7-9 липня 2015 року у м. Берегово, Закарпатська обл. та м. Ніредьгаза (Угорщина) за ініціативою ТзОВ Водоканал Карпатвіз» відбулася зустріч фахівців водопровідно-каналізаційного господарства міст України та ЗАТ «Ніршийгвіз» (Угорщина), у якій взяла участь керівник Групи впровадження проектів КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Наталія Саєвич.

Зустріч відбулася за участі представників КП «Тернопільводоканал» (директор Кузьма В.А.), КП «Чернігівводоканал» (директор Шкінь О.М.), ТОВ «Білоцерківвода» (директор Бабій О.А.), КП «Ірпіньводоканал» (заступник начальника О.Маркушин, головний інженер Герасименко В.А, радник начальника В.Іваненко.), КП «Ужгородводоканал» (директор С.Карташов), ММКП «Мукачівводоканал» (директор І. Копин); Форвард Інжиніринг - проектна компанія (Україна) офіційний представник проектної групи ACIS-COMPLEX (Угорщина) - В. Коваленко, - ACIS-COMPLEX (Угорщина) проектна компанія, яка проектувала КОС в місті Ніредьгаза та в інших містах Угорщини, а також в Європі та Азії - Йожеф Регош та Йосип Галайда – директор ТОВ «Водоканал Карпатвіз».

На зустрічі обговорювалися актуальні питання роботи підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України та Угорщини, шляхи вирішення проблемних питань, пошук можливостей для підвищення рівня надання послуг з водопостачання та водовідведення.

8 липня 2015 року фахівці з України зустрілися зі своїми колегами ЗАТ «Ніршийгвіз» у м. Ніредьгаза (Угорщина): генеральним директором Естер Сабо, заступником генерального директора з технічних питань Шандор Галамбош, а також заступником генерального директора з економічних питань Жолт Коню. Для фахівців з України була проведена презентація підприємства, а також висвітлено законодавство Угорщини, пов’язане з наданням послуг водопостачання та водовідведення, особливості в отриманні банківських позик. Запрошені відвідали об’єкти ЗАТ «Ніршийгвіз»: водоочисні споруди із знезалізненням питної води та каналізаційно-очисні споруди з установками по переробці мулу та виробництву біогазу. Вони ознайомилися з досвідом роботи цього підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, досвідом використання сучасних технологій поліпшення якості води та очистки стічних вод.

У рамках зустрічі фахівців водопровідно-каналізаційного господарства міст України та Угорщини 9 липня 2015 року у ТОВ «Водоканал Карпатвіз» проведено презентації директором КП «Чернігівводоканал» Олександром Шкінем, директором «Білоцерківвода» Ольгою Бабій, директором ТОВ «Водоканал Карпатвіз» Йосипом Галайдою. Виступаючі розповіли про роботу підпорядкованих підприємств та їх досягнення, відповіли на численні запитання присутніх. Працівники Товариства мали змогу ознайомитися із здобутками своїх колег, дізнатися про передові методи роботи, запозичити корисні інструменти, необхідні для поліпшення своєї діяльності.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."