Станом на 03.12.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Петлюри – Коновальця – вияснення витоку        вул. І.павла ІІ – 24 – витік D-150мм – без х/води дитячий садок на вул. І.Павла ІІ – 18, та СШ № 22        вул. Ст. Бандери – Сірика 27 – засипка розкопки        вул. М.Підгірянки 1 – підсипка розкопки        вул. Чорновола – стадіон «Трух» - витік D-150мм

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея Будівництво водопровідної насосної станції

У І кварталі 2015р. розпочато роботи з будівництва водопровідної насосної станції на вул.Ю.Целевича в м.Івано-Франківську, замовником якого є КП «Івано-Франківськводоекотехпром», а підрядником та інвестором -        ТзОВ «Спілка забудівників», що виконує роботи в рахунок пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.
         Основною метою та завданням проекту є забезпечення водою господарсько-питної якості мікрорайону «Пасічна» та подача води в контррезервуари з урахуванням перспективного розвитку.
         Робочим проектом передбачається будівництво водопровідної насосної станції (ВНС) та резервуарів чистої води (РЧВ) для можливості організації сумісної роботи споруд системи подачі та розподілення води (СПРВ) мікрорайону «Пасічна» в м. Івано-Франківську.
Розрахункова добова продуктивність насосної станції складає 30 тис. м3/добу (5 тис. м3/год), загальний об’єм резервуарів чистої води - 10 тис. м3.
У робочому проекті передбачається енергоощадна схема подачі води у контррезервуари і водопровідну мережу мікрорайону, а саме - застосування технологічного та енергетичного устаткування з використанням нових науково-технічних досягнень в галузі будівництва водопровідних систем, електрифікація та диспетчеризація насосної станції із автоматизацією її сумісної роботи з контррезервуарами та водопровідними мережами центральної частини міста та мікрорайону «Пасічна».
Загальна кошторисна вартість будівництва водопровідної насосної станції складає 25205 тис. грн.
         Кінцевим результатом здійснення Проекту передбачається:
         забезпечення надійної та безперебійної подачі води споживачам мікрорайону «Пасічна» м.Івано-Франківська з високими техніко-економічними показниками;
- можливість зниження втрат води до 20%, що буде досягнуто завдяки проектній схемі подачі води в мікрорайон «Пасічна» за рахунок:
-поділу водопровідної мережі на 2 зони;
-влаштування двох ниток нових водоводів від ВНС ІV підйому до контррезервуарів;
-подачі води проектованої ВНС до контррезервуварів по водоводах в години мінімального та середнього тарифів на електроенергію»;
-живлення «Верхньої» зони від контррезервуарів;
-живлення «Нижньої» зони від водопровідної мережі центральної частини міста.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."