Станом на 27.06.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Калушське Шосе – чистка резервуару чистої води        вул. Вовчинецька – капітальний ремонт водогону D-400мм        вул. Франка 6 - пож. частина – чистка кол-зів дощової каналізаційної мережі        вул Бельведерська 25 – влаштування бруківки на місці розкопки        вул. Івасюка - Паркова – переключення водогону D-225мм        вул. Нова 11 – витік D-150мм – без х/води ж.б. по вул. Нова, вул. Микитинецька 5,7        вул. Чорновола 138 – чистка колодязів, підготовка до заміни в-ду        вул. П.Орлика 10 – вияснення скритого витоку        вул. Маланюка 14 – заміна приладів обліку

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея До Всесвітнього дня охорони праці

Відповідно до Указу Президента України вiд 18 серпня 2006 року №685/2006 « Про День охорони праці» в Україні було підтримано ініціативу Міжнародної організації праці з відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці. Основною метою цього заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві.

У 2015 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією Міжнародної організації праці відзначатиметься під девізом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці».

Культура охорони праці – це створення чітко сформульованої системи прав, обовязків та сфер відповідальності, де принцип профілактики має найвищий пріоритет.

Безпечні та здорові умови праці визначаються не тільки чинною законодавчою базою, а й загальним рівнем цивілізованості, виробничої культури та соціально-економічного розвитку суспільства.

Кількість нещасних випадків зі смертельними наслідками, які сталися у 2014 році перевищила кількість смертей на виробництві за попередній рік. У деяких галузях виробництва зростання кількості загиблих із розрахунку на 100 працюючих становить: у вугільній галузі – 61%, у соціально-культурній сфері - 84%, енергетиці – 43%, на підприємствах зв’язку – 80%, у газовій та деревообробній промисловості – більше ніж у два рази.

З метою забезпечення безпечних умов праці, недопущення нещасних випадків на виробництві та до Всесвітнього дня охорони праці на КП «Івано-Франківськводоекотехпром» проведено ряд заходів під девізом «Приєднуйтесь до формування превентивної культури охорони праці». Зокрема, було організовано проведення тематичної колегії з питань охорони праці. Відбулася зустріч з трудовим колективом підприємства за участі страхового експерта відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в м.Івано-Франківську Гапоненка А.О. Також на підприємстві проведено позачергові інструктажі з питань охорони праці, на дільниці району водопровідних мереж №3 оформлено куток з охорони праці, організовано огляд – конкурс з охорони праці серед структурних підрозділів КП «Івано-Франківськводоекотехпром» та визначено найкращу дільницю (р-н «Тисмениця»).

"Get the Flash Player" "to see this gallery."