Станом на 22.10.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Нац. Гвардії - асфальтування        вул. Сахарова – СШ № 21 – ліквідація залому на каналізаційній мережі        вул. Галицька 128 – витік D-150мм – без х/води ж.б. по вул. Галицька 126,128,130,132,134,136        вул. Бандери 79 – будівиицтво водопроводу D-150мм        вул. Сахарова 30 – підготовка до заміни засувки D-250мм        вул. Довбуша 14, Чорновола 134а – підготовка до асфальтування       

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея Участь у конференції «Санація водопровідно-каналізаційного господарства в Україні» (Мессе Берлін)

      23.03.2015р. у м. Берлін, Німеччина, у рамках проведення заходу Wasser Berlin International - 2015 відбулася конференція «Санація водопровідно-каналізаційного господарства в Україні», в якій взяв участь генеральний директор КП «Івано-Франківськводоекотехпром» М.Саєвич. Директор Водоекотехпрому виступив на конференції з доповіддю на тему «Модернізація водопостачання та водовідведення на водоканалі міста Івано-Франківська». Щодо практичної роботи українських міст та водоканалів також доповідали президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Ю.Жерліцин, директор водоканалу м. Чернігова О.Шкінь, заступник міського голови м. Чернівці М.Порчук. Конференцію було проведено за участі керівника торгово-економічної місії Посольства України в Німеччині п. Павла Попова, директора німецького водного партнерства Крістіне фон Лонскі. У рамках заходу Ш.Вегерт (Дреберіс ГмбГ) розглянув питання розвитку й санації центрального водопостачання і водовідведення, актуальні сфери застосування децентралізованих рішень, програми фінансування, тендерні закупівлі. Також німецькі учасники конференції (бізнесові структури) поділилися набутим досвідом, а саме у сфері модернізації насосних станцій, у питаннях розбудови інституційної спроможності на водоканалах України, підходи до фінансування в Україні на прикладі проекту у м. Чернівцях. Завершився захід підсумками щодо шансів роботи німецьких підприємств малого і середнього бізнесу в Україні.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."