Станом на 10.07.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Ціолковського – заміна аварійного водогону D-250мм (акведук) – в роботі        вул. Мазепи 130 – заміна водопроводу – в роботі        вул. Мазепи – технікум фізкультури – заміна дощової каналізаційної мережі – в роботі        вул. Бельведерська – Манюха – ліквідація залому на каналізаційній мережі – в роботі        вул. Чорновола 65 – підготовка до заміна водопровідного вводу – в роботі        Виконання заявок по забиттю дворової к-ції        Ремонт ПГ згідно припису        вул. Чорновола – підготовка розкопок до асфальтування – в роботі        вул. Галицька 64 – 64а – вияснення витоку – в роботі        вул. П.Орлика 3 – ремонт засувки D-150мм – без х/води ж.б.1 – 7, та вул. Бельведерська 17,19 – в роботі        вул. Набережна 4 – 6а – чистка дощової к-ції – в роботі        вул. Підгірна 13 с. Микитенці – витік D-50мм – в роботі        вул. Шевченка – Січ. Стрільців – переключення водопроводу D-150мм – в роботі        вул. Ребета – ГАЗ – витік – в роботі

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея Святкове привітання з нагоди відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів

         22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день водних ресурсів, що є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість води для навколишнього середовища та розвитку суспільства. Історія Землі – це перш за все історія води. Статистика свідчить, що населення землі за добу використовує 7 млрд. т води. Міський мешканець вживає її у середньому до 200 л протягом доби, і ця цифра має тенденцію до зростання. Тому заходи щодо відзначення Всесвітнього дня води також направлені і на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем водних ресурсів.

         З нагоди свята 20 березня 2015р. працівники КП «Івано-Франківськводоекотехпром» (співочий колектив «Водограй») на сцені Вічевого майдану урочисто привітали мешканців нашого міста з Всесвітнім днем водних ресурсів народними піснями та музичними творами. Працівниками відділу лабораторного контролю наглядно було проведено досліди з водою, зокрема експрес-аналіз води. Також було оголошено про Всеукраїнський творчий конкурс серед молоді під назвою «Подорож у світ води», який організовують Міністерство освіти і науки України спільно з Асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» з метою привернення уваги широких кіл громадськості до водних багатств України та їхнього дійсного стану в нашій державі. Конкурс розпочинається 1 вересня 2015 року, проводиться на території України в два етапи і завершиться 20 лютого 2016 року. Деталі конкурсу незабаром можна буде знайти на сайті КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

       Кожен з нас повинен зробити якусь маленьку добру справу для збереження, охорони та відтворення водних ресурсів. А що саме зробите Ви, хай підкаже Вам серце. Не відмовляйтесь від добрих справ, адже все, що Ви зробите, повернеться Вам сторицею.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."