Станом на 27.06.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Калушське Шосе – чистка резервуару чистої води        вул. Вовчинецька – капітальний ремонт водогону D-400мм        вул. Франка 6 - пож. частина – чистка кол-зів дощової каналізаційної мережі        вул Бельведерська 25 – влаштування бруківки на місці розкопки        вул. Івасюка - Паркова – переключення водогону D-225мм        вул. Нова 11 – витік D-150мм – без х/води ж.б. по вул. Нова, вул. Микитинецька 5,7        вул. Чорновола 138 – чистка колодязів, підготовка до заміни в-ду        вул. П.Орлика 10 – вияснення скритого витоку        вул. Маланюка 14 – заміна приладів обліку

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея Святкове привітання з нагоди відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів

         22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день водних ресурсів, що є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість води для навколишнього середовища та розвитку суспільства. Історія Землі – це перш за все історія води. Статистика свідчить, що населення землі за добу використовує 7 млрд. т води. Міський мешканець вживає її у середньому до 200 л протягом доби, і ця цифра має тенденцію до зростання. Тому заходи щодо відзначення Всесвітнього дня води також направлені і на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем водних ресурсів.

         З нагоди свята 20 березня 2015р. працівники КП «Івано-Франківськводоекотехпром» (співочий колектив «Водограй») на сцені Вічевого майдану урочисто привітали мешканців нашого міста з Всесвітнім днем водних ресурсів народними піснями та музичними творами. Працівниками відділу лабораторного контролю наглядно було проведено досліди з водою, зокрема експрес-аналіз води. Також було оголошено про Всеукраїнський творчий конкурс серед молоді під назвою «Подорож у світ води», який організовують Міністерство освіти і науки України спільно з Асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» з метою привернення уваги широких кіл громадськості до водних багатств України та їхнього дійсного стану в нашій державі. Конкурс розпочинається 1 вересня 2015 року, проводиться на території України в два етапи і завершиться 20 лютого 2016 року. Деталі конкурсу незабаром можна буде знайти на сайті КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

       Кожен з нас повинен зробити якусь маленьку добру справу для збереження, охорони та відтворення водних ресурсів. А що саме зробите Ви, хай підкаже Вам серце. Не відмовляйтесь від добрих справ, адже все, що Ви зробите, повернеться Вам сторицею.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."