Станом на 22.09.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Залізнична 39 – заміна засувки D-50мм – без х/води ж.б. по вул. Залізнична, Дашевського, М.Підгірянки та Незалежності 101б        вул. Сагайдачного,66 (інфекційна лікарня) – заміна водопроводу D-100мм        вул. Заклинських 8 – підготовка до заміни водопроводу        вул. Достоєвського 11 – витік D-100мм – без х/води Достоєвського та Заклинських 11        вул. Коновальця 60к1 – витік D-150мм        вул. Галицька 128 – ліквідація залому на каналізаційній мережі

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея Святкове привітання з нагоди відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів

         22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день водних ресурсів, що є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість води для навколишнього середовища та розвитку суспільства. Історія Землі – це перш за все історія води. Статистика свідчить, що населення землі за добу використовує 7 млрд. т води. Міський мешканець вживає її у середньому до 200 л протягом доби, і ця цифра має тенденцію до зростання. Тому заходи щодо відзначення Всесвітнього дня води також направлені і на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем водних ресурсів.

         З нагоди свята 20 березня 2015р. працівники КП «Івано-Франківськводоекотехпром» (співочий колектив «Водограй») на сцені Вічевого майдану урочисто привітали мешканців нашого міста з Всесвітнім днем водних ресурсів народними піснями та музичними творами. Працівниками відділу лабораторного контролю наглядно було проведено досліди з водою, зокрема експрес-аналіз води. Також було оголошено про Всеукраїнський творчий конкурс серед молоді під назвою «Подорож у світ води», який організовують Міністерство освіти і науки України спільно з Асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» з метою привернення уваги широких кіл громадськості до водних багатств України та їхнього дійсного стану в нашій державі. Конкурс розпочинається 1 вересня 2015 року, проводиться на території України в два етапи і завершиться 20 лютого 2016 року. Деталі конкурсу незабаром можна буде знайти на сайті КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

       Кожен з нас повинен зробити якусь маленьку добру справу для збереження, охорони та відтворення водних ресурсів. А що саме зробите Ви, хай підкаже Вам серце. Не відмовляйтесь від добрих справ, адже все, що Ви зробите, повернеться Вам сторицею.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."