Станом на 17.02.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Надрічна – благоустрій розкопок – в роботі        вул. Торгова – Ушинського , Коновальця 80, К.Чорнота 2 , Стуса 40, Мазепи 114 – благоустрій розкопок – в роботі        вул. К.Шосе – будівництво водогону D-400мм – в роботі        вул. Ботанічна 2 – вивіз землі після розкопок на ЧКВС – в роботі        вул. Вовчинецька , С.Стецько, Галицька – ЦУМ – чистка колодязів дощової к-ції – в роботі        вул. М.Підгірянки 16 – ремонт колодязя – в роботі

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея Зустріч з поляками

    11 лютого з культурно-просвітницькою метою на комунальне підприємство «Івано-Франківськводоекотехпром» завітали гості з м. Бидкощ, республіка Польща. Унікальною пам’яткою Бидкоща є Музей водопроводів і каналізації (Muzeum Wodoci?g?w w Bydgoszczy, (www.muzeum.mwik.bydgoszcz.pl ) котрий подає історію та експлуатацію систем водопостачання та каналізації республіки Польщі з 1945 року і аж до сьогодні. Основна частина музею розташована в приміщенні 45-ти метрової вежі в парку Генрика Домбровського, а його філія в старому приміщенні насосної станції .

    Музей був заснований в рамках проекту, що фінансується компанією комунального водопостачання та каналізації міста Бидгощ та фонду ЄС. В музейній вежі представлена експозиція старовинних дерев'яних водопровідних труб, гідрантів, вуличних покриттів колодязів, ванн, раковин, лічильників води та іншого обладнання систем водопостачання та каналізації початку ХХ століття. Серед експонатів розташовані мультимедійні дошки, які пропонують анімацію, відео і мультимедійні презентації на декількох мовах.

    В основу покладено історію світових поставок води в м. Бидгощ (з 1523 р.), очистка води від античності до наших днів, процеси збору, обробки та очищення стічних вод. Одна з визначних пам'яток музею є оглядовий майданчик на вершині водонапірної башти (висота 75 м). На різних рівнях вежі, можна помилуватися старою сантехнікою, архівними фотографіями та документами.

    Генеральний директор, Микола Броніславович Саєвич мав честь передати на зберігання до музею цінний місцевий експонат – люк з надписом «Stanis?aw?w» виготовлений за часів правління Польщі, що зберігався на території нашого міста. В свою чергу гості подарували нашому підприємству пам’ятні книги про історію водопровідної системи й каналізації м. Бидгощ, каналізаційний люк з символікою свого міста, а також вручили керівнику підприємства подяку за міжнародну співпрацю.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."