Станом на 22.01.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Заклинських,6 – заміна водопроводу D-110мм        вул. Сагайдачного 48-д (архів) – ремонт в/пр. колодязя        вул. Кобилянська 55 – розкопка під заміну в/пр. уводу. Під час проведення робіт без хол. води буд. № 55, 52 по вул. Кобилянська        вул. І.Павла ІІ,22 – витік D-150мм. Під час проведення робіт без хол. води буд.12-22 по вул.І.Павла ІІ

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея Свято Дитячої ялинки

 

        За доброю традицією напередодні новорічних й різдвяних свят 25 грудня 2014р. для дітей та онуків працівників комунального підприємства «Івано-Франківськводоекотехпром» проведено театралізоване свято «Дитячої ялинки».

Дідусь Мороз - добрий і веселий чарівник, здатний виконати будь-яке бажання. Для дорослих Дід Мороз - це спогад про дитинство й щасливі моменти, яких ми ніколи не забудемо. Цьогоріч свято відрізнялося тим, що головними дійовими особами постановки були працівники підприємства!!! Зокрема, роль Діда Мороза вміло зіграв наш начальник управління експлуатації мереж Іван Палімон, чарівною Снігуронькою була фахівець з внутрішньої та зовнішньої комунікації – Федорів Мар’яна, веселу й запальну Бабусю Ягусю зіграла провідний бухгалтер Марія Гусак. Неперевершено й талановито наші співробітники також виконали ролі Лисички (Добровольська Олена), Феї (Фіняк Леся), Котика (Фігурка Роман) й Ведмедика (Лавришин Мирослав). Усе дійство відбувалося під музичний супровід керівника хору КП «Івано-Франківськводоекотехпром» «Водограй» Юрія Васильовича Федорина.

           Під час святкування панувала тепла, радісна атмосфера. Діти сміялися, розповідали віршики, охоче брали участь у всіх розіграшах й конкурсах. Дід Мороз та Снігуронька вручали всім дітям подаруночки, з найкращими побажаннями вітали з наступаючими святами. Відмінний настрій, радість й відчуття казковості панували як під час дійства, так і з його закінченням, за що ми щиро вдячні нашим артистам–початківцям, які виступили як справжнісінькі професіонали.

І насамкінець хочеться побажати, щоб казковий персонаж Дідусь Мороз, забравши з собою у спустілу від розданих малечі подарунків торбу новітні воєнні символи та артефакти, людський гнів та злість, поверне в життя кожного мешканця України буденні мирні думки, святкові мрії про краще, а в наші серця - почуття поваги, добра та любові!

"Get the Flash Player" "to see this gallery."