Станом на 22.10.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Нац. Гвардії - асфальтування        вул. Сахарова – СШ № 21 – ліквідація залому на каналізаційній мережі        вул. Галицька 128 – витік D-150мм – без х/води ж.б. по вул. Галицька 126,128,130,132,134,136        вул. Бандери 79 – будівиицтво водопроводу D-150мм        вул. Сахарова 30 – підготовка до заміни засувки D-250мм        вул. Довбуша 14, Чорновола 134а – підготовка до асфальтування       

Прес-служба

Головна Фотогалерея Фотогалерея Участь у низці заходів

 

Протягом 3-4 грудня 2014 року в м. Київ генеральний директор КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Саєвич М.Б. прийняв участь у ІІІ Всеукраїнській галузевій конференції "Механізми забезпечення водопостачання в кризовий період", в українсько-чеській конференції «Імплементація чеського досвіду залучення європейського фінансування в розвиток міського господарства на етапі асоціації України з Європейським Союзом» та засіданні тимчасової Робочої групи з питань реформування та розвитку водопровідно-каналізаційного господарства щодо стратегії розвитку житлово-комунального господарства 2020.

До складу Робочої групи увійшли представники Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону України, Департаменту тарифної політики та регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення Національної Комісії. Основною ціллю засідання було розглянуто стратегію розвитку ЖКГ до 2020р. Опрацьовано та погоджено низку законопроектів, визначено план та графік роботи Робочої групи на грудень 2014 року. Наступне засідання заплановано на період між 15-17 грудня 2014 року.

У роботі ІІІ Всеукраїнської галузевої конференції "Механізми забезпечення водопостачання в кризовий період" взяли участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, підприємств ВКГП. Протягом заходу проведено аналіз змін, що відбулися у законодавстві протягом 2014 року та їх вплив на ефективність діяльності підприємств водопровідно-каналізаційного господарства. Також було обговорено особливості та проблемні питання тарифного регулювання, з якими стикаються підприємства ВКГ, механізми й позитивний досвід забезпечення водопостачання в кризовий період. Знайдено ефективні рішення щодо модернізації галузі ВКГ.

У рамках українсько-чеської конференції «Імплементація чеського досвіду залучення європейського фінансування в розвиток міського господарства на етапі асоціації України з Європейським Союзом» з української сторони прийняли участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Асоціації «Укрводоканалекологія», Асоціації міст України, Асоціації малих міст України, Громадської спілки «Асоціація управителів житла», підприємства житлово-комунального господарства України, а також представники бізнесу. Чеську сторону представили депутати Парламенту Чеської Республіки, Посольство Чеської Республіки в Україні, Торгово-Промислова палата Чеської Республіки, представники фінансових та бізнесових кіл Чеської Республіки.  

"Get the Flash Player" "to see this gallery."