Станом на 10.07.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Ціолковського – заміна аварійного водогону D-250мм (акведук) – в роботі        вул. Мазепи 130 – заміна водопроводу – в роботі        вул. Мазепи – технікум фізкультури – заміна дощової каналізаційної мережі – в роботі        вул. Бельведерська – Манюха – ліквідація залому на каналізаційній мережі – в роботі        вул. Чорновола 65 – підготовка до заміна водопровідного вводу – в роботі        Виконання заявок по забиттю дворової к-ції        Ремонт ПГ згідно припису        вул. Чорновола – підготовка розкопок до асфальтування – в роботі        вул. Галицька 64 – 64а – вияснення витоку – в роботі        вул. П.Орлика 3 – ремонт засувки D-150мм – без х/води ж.б.1 – 7, та вул. Бельведерська 17,19 – в роботі        вул. Набережна 4 – 6а – чистка дощової к-ції – в роботі        вул. Підгірна 13 с. Микитенці – витік D-50мм – в роботі        вул. Шевченка – Січ. Стрільців – переключення водопроводу D-150мм – в роботі        вул. Ребета – ГАЗ – витік – в роботі
Головна

3333Відбулися змагання з міні-футболу, присвячені
Дню охорони праці в Україні 
(додано фото)

   08.05.2014р. у футзалі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулися змагання з міні-футболу, присвячені Дню охорони праці в Україні. У матчі взяли участь футбольні команди КП «Івано-Франківськводоекотехпром», ПАТ "Прикарпаттяобленерго", ДП «Карпатське ЕТЦ» та Територіального управління Держгірпромнагляду.

apr100Вітаємо ювілярів травня!

Бердицького Віктора Миколайовича , тракториста, 02.05.54р.н.;
Табаку Віктора Миколайовича , юрисконсульта 1-ї кат., 02.05.64р.н.;
Фучка Романа Миколайовича , електромонтера, 03.05.64р.н.;
Перчиця Любомира Зіновійович , начальник зміни, 15.05.74р.н.;
Рибак Оксану Василівну , прибиральницю, 19.05.64р.н.;
Кобру Вікторію Романівну , техніка з обліку, 23.05.84р.н.;
Вдовичина Івана Михайловича , слюсара АВР, 29.05.84р.н./

Шановні іменинники!
Щиро бажаємо вам довгих щасливих років життя, міцного здоров’я, натхнення і успіху у всіх починаннях! Нехай мир, любов і достаток наповнюють вашу оселю, а позитивні емоції і радісні події – ваше життя! Невичерпної вам енергії та нових здобутків!

З повагою, адміністрація

IMG 2536mПро встановлення економічно обґрунтованих тарифів

    24 квітня 2014року у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон) під головуванням Гройсмана В.Б., Віце-прем’єр-міністра України – Міністра Мінрегіону, відбулося засідання робочої групи з питань реформування житлово-комунального господарства, у якій взяв участь генеральний директор КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Саєвич М.Б. На засіданні розглядався проект Постанови Кабінету міністрів України Про вдосконалення державної політики регулювання тарифів у сфері централізованого водопостачання та водовідведення. 

IMG 2525mКП «Івано-Франківськводоекотехпром» серед учасників проекту «Розвиток міської інфраструктури - 2»

23 квітня 2014р. на засіданні Уряду було схвалено проект розпорядження щодо укладання угоди з Міжнародним банком реконструкції та розвитку для реалізації інвестиційного проекту «Розвиток міської інфраструктури–2».Проект спрямовано на відновлення та заміну пошкоджених систем централізованого водопостачання і водовідведення, покращення якості питної води та утилізації твердих побутових відходів. Розмір позики становить 350 млн. доларів США. 

IMG 3824mТренінг у рамках проекту консорціуму «SAFEGE» (додано фото)

Як уже повідомлялося раніше, КП «Івано-Франківськводоекотехпром» розпочато ще один міжнародний проект «Розбудова кадрового та інституційного потенціалу в комунальних підприємствах з водопостачання та водовідведення», який фінансується за грантові кошти агенції з розвитку «SIDA». Фахівцями консорціуму «SAFEGE» з Великої Британії, Франції, Швеції та України розробляються для КП «Івано-Франківськ-водоекотехпром» ряд документів з метою оптимізації роботи підприємства.

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1