Станом на 24.02.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Надрічна – благоустрій розкопок – в роботі        вул. Незалежності 101, Стуса 11 – ремонт приладів обліку – в роботі        вул. К.Шосе – будівництво водогону D-400мм – в роботі        вул. Довженка 29г – витік у колодязі – вияснення – в роботі        вул. Лепкого 41 – ліквідація залому каналізації – в роботі        вул. Мазепи 87а, Новгородська 39а – вияснення причини підтоплень – в роботі
Головна

Учасникам відкритих торгів за предметом закупівлі: 25.21.2, Трубки, труби, трубопроводи та фітинги пластмасові
Шановні колеги!
У відповідності до статті 10 «Оприлюднення інформації про закупівлю» Закону України «Про державні закупівлі» комітет з конкурсних торгів КП «Івано-Франківськводоекотехпром» інформує про продовження дати подання конкурсних пропозицій за предметом закупівлі: «25.21.2, Трубки, труби, трубопроводи та фітинги пластмасові» на 8 календарних днів.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ.

  Стан оплати за послуги водопостачання та водовідведення Ви можете дізнатися у відділенні банку, де здійснюється оплата.
  Для правильного проведення нарахувань абонентів, яким надані пільги просимо здійснювати оплату за послуги водопостачання та водовідведення до 25 числа поточного місяця.
У разі неможливості здійснення оплати за надані послуги Вам необхідно передати показники лічильника за тел. 75-92-84.
  Для зручності абонентів, які підключені до цифрових телефонних станцій і у яких є телефони з тоновим режимом ( кнопочні ), на підприємстві функціонує автоматизована довідка. 
Адміністрація КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

ОГОЛОШЕННЯ.

      КП «Івано-Франківськводоекотехпром» пропонує мешканцям м.Івано-Франківська та навколишніх населених пунктів, які користуються послугами централізованого водопостачання та водовідведення і не є платниками цих послуг, до 01.03.2011р. звернутися в КП «ІФВЕТП» для укладення угоди на надання послуг. 
    Прийняття на облік буде здійснюватись за спрощеною схемою без застосування штрафних санкцій.
    З 01.03.2011р. при виявленні самовільного користування надання послуг буде припинено ! Відновлення послуг буде здійснюватись після оформлення необхідної документації та сплати штрафних санкцій за самовільне користування послугами.
               Адміністрація КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

ОГОЛОШЕННЯ.

   Національна комісія регулювання енергетики України постановою від 27.01.2001 р. № 96 “Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП “Івано-Франківськводоекотехпром” , встановила тарифи для КП “Івано-    Франківськводоекотехпром” на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення :
----- водопостачання ---- 2,66 грн. за м. куб. (з ПДВ) ;
----- водовідведення ---- 1,74 грн. за м. куб. (з ПДВ) .

   Постанова набирає чинності з 01.02.2011 року.

m702   14 січня в актовому залі КП «Водоекотехпром» відбувся концерт з нагоди    Різдвяних свят! Різдвяні колядки звучали у виконанні хорового колективу -  працівників «Водоекотехпрому». Естетичне задоволення у присутніх викликало  також національне українське вбрання співочого колективу. Яскраві  національні вишиванки, запаски, кептарики – витвори народних умільців стали  окрасою свята.

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1