Станом на 22.10.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Нац. Гвардії - асфальтування        вул. Сахарова – СШ № 21 – ліквідація залому на каналізаційній мережі        вул. Галицька 128 – витік D-150мм – без х/води ж.б. по вул. Галицька 126,128,130,132,134,136        вул. Бандери 79 – будівиицтво водопроводу D-150мм        вул. Сахарова 30 – підготовка до заміни засувки D-250мм        вул. Довбуша 14, Чорновола 134а – підготовка до асфальтування       
Головна
IM_330a

                            Сію, вію, посіваю, з Новим роком Вас вітаю!
  З щирими побажаннями, засіваннями, колядками до КП „Івано-  Франківськводоекотехпром” завітав хор працівників ДМП „Івано-  Франківськтеплокомуненерго”. Професійно поставленими голосами учасники  хору прославляли народження Ісуса Христа, лунали вітання до Матері Божої  Марії та Йосипа. Потрібно віддати належне працівникам підприємства „Теплокомуненерго”, адже вони відроджують та продовжують українські, християнські традиції, несуть добро і радість.

seminar001a

   9 січня в актовому залі КП „ Івано-Франківськводоекотехпром ” відбувся  семінар на тему : „Впровадження на підприємстві сучасних систем подачі і  розподілу води ”.

Детальніше...

IMG_1112b

   26 грудня 2008 року в актовому залі КП „Івано-Франківськводоекотехпром”  відбулось Новорічне свято, підготовлене для дітей працівників підприємства.  Малечу вітав Дід Мороз, Снігуронька, веселили клоуни та інші казкові  персонажі. Усім присутнім дуже сподобалась новорічна казкова вистава. Для  того, щоб не тільки діти веселились, а й батьки згадали своє дитинство, їх  залучали у веселі хороводи, ігри, читання новорічних віршиків. Крім того, під час святкування відбулось нагородження переможців конкурсу дитячої творчості „Водоекотехпром” очима дітей”. На цьому конкурсі діти працівників підприємства у своїх малюнках, аплікаціях, саморобках, віршиках та пісеньках відтворили своє бачення важливості роботи батьків, показали, як вони гордяться своїми батьками. Відрадно відзначити, що такі заходи не тільки розвивають дитячу творчість, а й зближують дітей і батьків, спонукають цікавитись навколишнім світом.

IMG_1003b

Міжнародна співпраця   

    5-16 грудня 2008 року за підтримки Міністерства охорони навколишнього  природоохоронного середовища України, Міністерства з питань житлово-  комунального господарства України, Державного комітету водного  господарства України у м. Івано-Франківську в конференц-залі готелю „Надія”  відбулась конференція на тему „Німецько-українське партнерство у сфері  водного господарства – завдання для науки і практики”. Основні організатори  та партнери - Дрезденський Технічний Університет, Штадтентвессерунг Дрезден, Центр Екологічних Досліджень ім. Гельмгольца, КП „Івано-Франківськводоекотехпром” та інші.

Детальніше...

   КП „Івано-Франківськводоекотехпром” пропонує допомогу педагогам у вихованні підростаючого покоління у бережливому і економному ставленні до навколишнього природного середовища, зокрема – води. У школах, школах-садках працівники підприємства проводять уроки, на яких цікаво і доступно розповідають про таку буденну і загадкову речовину, як вода: її виникнення, роль у формуванні усього живого на планеті Земля. Крім того фахівці КП „Івано-Франківськводоекотехпром” розповідають про історію створення і розвиток водовідведення і водопостачання у місті Івано-Франківську, відкриваючи завісу над невідомими сторінками історії нашого міста.

Детальніше...

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1