Станом на 22.01.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. П. Орлика – будівництво нового водопроводу D-160мм        вул. Целевича 16 – засипка та благоустрій розкопки        вул. Коновальця 80 – витік у колодязі        вул. Матейки – «Тубдиспансер» - заміна водопровідного вводу        вул. Симонеенка 24 – ремонт приладів обліку        вул. Симоненка 26 – вияснення витоку
Головна

9481a118d078 Вітаємо Вас із світлим і радісним святом – Великоднем.

 Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра    над злом. Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці      кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.


 Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що  достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя  увінчується славою. Прошу у Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці. Здоров'я, миру, поміркованості Вам і Вашій родині у поступах на життєвих дорогах. Нехай господня ласка Вас зігріває і навчає щастя. Нехай любов Господня з ясних високостей в оселю Вашу зійде світлим гостем!

ОГОЛОШЕННЯ

КП «Івано-Франківськводоекотехпром» реалізує нову гідравлічну установку TERRA – HYDROCRACK HC 600 S+ виробництва Швейцарії для безтраншейного методу прокладки ПЕ труб із зовнішнім діаметром до 355 мм або старих трубопроводів діаметром 50-350 мм практично із будь-якого матеріалу.
         Основними комплектуючими компонентами цієї установки є:
     - сама установка ремонту/відновлення труб;
     - блок автоматичного управління AFC;
     - силовий агрегат HONDA HC 60;
     - штанги, розколювальні інструменти;
     - гідравлічні системи з редукторами;
     - згони, перехідники, розколювальні згони, конусні розширювачі та ін.
        

Вартість устаткування становить 1083333,00 гривень.

ОГОЛОШЕННЯ

         Національною комісією регулювання ринку комунальних послуг України постановою від 10.02.2012р. №94 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Івано-Франківськводоекотепром», встановлено Комунальному підприємству «Івано-Франківськводоекотепром» тарифи:

    а) на послуги з централізованого водопостачання:    для потреб населення – 2,74 грн. за м. куб. (з ПДВ);
    б) на послуги з централізованого водовідведення:    для потреб населення – 1,79 грн. за м. куб. (з ПДВ);

          Постанова набирає чинності з 01.03.2012 року.

 

          Генеральний директор                   В. Марич

 

ОГОЛОШЕННЯ
про результати тендеру
«Проект розвитку міської інфраструктури»,
КП «Івано-Франківськводоекотехпром»,
Угода №4869-UA

 

Номер контракту:
№IF/WWTP/S&I/03 (СПЗ №IF/WWTP/S&I/03 опубліковано в UNDB та DgMarket online 7 липня 2011р.)
Найменування контракту:
Реконструкція каналізаційних очисних споруд м. Івано-Франківська
Тривалість контракту:
до 31.12.2012р.

Валюта контракту:
євро

Детальніше...

      Від сьогодні , в зв’язку зі складною ситуації у місті з водозабезпеченням, воду подаватимуть за новим графіком Причинами складної ситуації у місті з водозабезпеченням є перемерзання води у річках. Внаслідок цього, рівень води у водозаборах на один метр нижчий від нормативного.

        Через перемерзання води у річках Бистриця Надвірнянська та Бистриця Солотвинська спостерігається катастрофічно низький рівень води, а саме, на водозаборі у селі Березівка Тисменицького району він нижчий на один метр від нормативного, на водозаборі у селі Скобичівка Богородчанського району на 0,7 метра.
        Тому, щоб надалі підтримувати цілодобове водопостачання у місті, КП «Водоекотехпром» від сьогодні подаватиме воду у центральну частину міста з пониженим тиском. Недостатня кількість води може унеможливити цілодобове постачання міста Івано-Франківськ. Враховуючи ситуацію, що склалася фахівці КП «Івано-Франківськводоекотехпром» звернулися до міського голови з проханням надання дозволу на подачу води у центральній частині міста з пониженим тиском з 00.00 годин 03.02. 2012 до 06.00 годин щоденно до підняття рівня в річках.
        Якщо рівень води в річках і надалі падатиме, то буде введено додатковий графік подачі води у місті.


         Адміністрація КП«Івано-Франківськводоекотехпром»

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1