Станом на 27.06.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Калушське Шосе – чистка резервуару чистої води        вул. Вовчинецька – капітальний ремонт водогону D-400мм        вул. Франка 6 - пож. частина – чистка кол-зів дощової каналізаційної мережі        вул Бельведерська 25 – влаштування бруківки на місці розкопки        вул. Івасюка - Паркова – переключення водогону D-225мм        вул. Нова 11 – витік D-150мм – без х/води ж.б. по вул. Нова, вул. Микитинецька 5,7        вул. Чорновола 138 – чистка колодязів, підготовка до заміни в-ду        вул. П.Орлика 10 – вияснення скритого витоку        вул. Маланюка 14 – заміна приладів обліку
Головна

P1420054 «Робота зі споживачами: технології ефективного спілкування»  (додано фото)

 Сьогодні, 05 травня, у рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» працівники абонентських служб КП «Івано-Франківськводоекотехпром» та ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» пройшли семінар-навчання на тему «Робота зі споживачами: технології ефективного спілкування». Консультанти Проекту Кадрія Сафіуліна, старший спеціаліст з питань залучення громадськості, к.т.н., доцент, та Юлія Свєженцева, спеціаліст з питань залучення

Прес-реліз

    05 травня 2016р.о 10:00 год. у приміщенні готелю «Надія» (м. Івано-Франківськ, вул. Незалежностi, 40 конференц - зал № 31-й поверх) для працівників абонентських служб КП «Івано-Франківськводоекотехпром» та ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» буде проведено семінар-навчання «Робота зі споживачами: технології ефективного спілкування». Захід відбудеться у рамках Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Початок реєстрації – 09:30 год.

    У програму семінару включено актуальні питання, що стосуються роботи зі споживачами. А саме: Стрес та стресори в роботі працівників підприємств-виконавців комунальних послуг. Засоби контролю за емоціями під час спілкування та методи саморегуляції. Ефективне спілкування із споживачами. Основні вміння та навички для успішного спілкування. Ефективне спілкування по телефону. Невербальна складова процесу ділового спілкування. Психологічні аспекти уникнення конфліктних ситуацій під час ділового спілкування.

   Доповідачі семінару: консультанти Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»: Сафіуліна Кадрія Рашитівна - старший спеціаліст з питань залучення громадськості, к.т.н., доцент, Нич Олена Олександрівна - старший спеціаліст з питань ціноутворення та фінансового управління, Свєженцева Юлія Олександрівна - спеціаліст з питань залучення громадськості, к.с.н., доцент.

                     За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:  0502880919; 75-91-42

velvidЩиро вітаємо з прийдешніми Великодніми святами!

Воскресіння Христове – світлий знаковий празник у житті кожного християнина. Напередодні цього Великого свята колектив Івано-Франківського Водоекотехпрому хоче побажати кожному мешканцю нашого міста, а також усім колегам та партнерам незламної віри в добро, радості та тепла у серцях, затишку і родинної злагоди, міцного здоров'я й бадьорого духу! Нехай життя Ваше буде сповнене взаємоповагою та взаєморозумінням з рідними й близькими людьми, щирою любов’ю, достатком й усілякими гараздами. Нехай усього буде вдосталь! Незгасаючої віри й надії, Божої ласки й благословення Вам та Вашим родинам!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
З повагою, колектив та адміністрація підприємства

P1410922 Передсвятковий благоустрій(додано фото)

 Травень для українців справді багатий на свята: Великдень, Перше травня. День Перемоги, мешканці міста Івано-Франківська також відмічатимуть День міста. Якнайкраще підготуватися до свят – першочергове завдання комунальних служб на сьогоднішній день. Водоекотехпромівці теж планують зустріти прийдешні свята в чистоті й ошатності. На КП «Івано-Франківськводоекотехпром» повним ходом йдуть завершальні роботи із благоустрою. Вже виконано покіс трави, побілено бордюри, впорядковано деревину, забезпечено чистоту як у приміщеннях підприємства, так і на прилеглій території. А сьогодні працівники управління обліку та реалізації послуг Водоекотехпрому приводили до належного стану узбіччя по вул. Ботанічній.

P1410889  На днях на КП «Івано-Франківськводоекотехпром» було поставлено 100 новеньких 80-кілограмових каналізаційних люків з гербом міста, які уже зовсім скоро встановлюватимуть у Івано-Франківську. Люки спроектовані спеціально для Івано-Франківська з символікою міста у рамках конкурсу, який  проводили у міськвиконкомі. А 27 травня на Водоекотехпром завітав директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак для ознайомлення з поставленою продукцією. Люки виготовлено з високоякісного чавуну із добавлянням кулястого графіту, оснащені спеціальним антивандальним замком, виробник - чеська фірма ТОВ «Касі-Україна». (додано фото)

Більше статтей...

71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1