Станом на 21.09.18 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Коновальця – Блавацького – заміна водопроводу        вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Мазепи – швидка – прокладка водопроводу        вул. Польова 18 – будівництво дощового колектора D-200мм        вул. Горбачевського - АС №2 – вияснення витоку води
Головна

                                                                                До Уваги ЗМІ!
       Завтра 20.07.2018 на 13.00, ми запрошуємо Вас на Черніївський комплекс водоочесних споруд, що в с.Черніїв.
Ми покажемо Вам, як проходить очистка питної води задопомогою електролізної установки.
     Прошу Вас, повідомити хто буде їхати, так як, дана територія є режимним об"єктом. Просимо зателефонувати 067 956 3676.

555                          Роман Михайлович! 
    Вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо Вам здоров'я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху, сімейного благополуччя і щастя. А ще бадьорості духу, стабільності, позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень і тільки щасливих випадків! 
    Ми всім колективом вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо Вам творчих успіхів, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя. Щоб Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів в роботі, а робота стимулювала до добробуту і комфорту у Вашому будинку. 
    Вітаємо щиро Вас!      З повагою Ваш колектив.

   333

  Вчора на станції аерації відбулося ознайомче заняття для студентів інженерно-екологічного інституту І курсу, спеціальності «Екологія» група ЕКО-17-1 та «Технології захисту навколишнього середовища» група ТЗ-17-1. Як завжди екскурсію проводила наша незамінна Галина Команяк, технолог, начальниця екологічної дільниці.

... детальніше ....

О Г О Л О Ш Е Н Н Я!!!

    Ліквідація витоку на водопровідній мережі по вул. Липовій, 11, м. Тисмениця без відключеення води. Просимо  вибачення за незручності.

                                                                                                                              Адміністрація.

denkon

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1