Станом на 18.09.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Василіянок – Гарбарська – асфальтування        вул. Угорницька 16 , Набережна 32 – чистка колодязів дощової к-ції        вул. Любачівського – будівництво водопроводу D-315мм        вул. Чорновола 99, Шухевичів – ліцей - відключення водопроводу по листу        вул. Хіміків 6 – витік D-400мм        вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Тополина – Ганушкевича – переключення водопроводу
Головна
311m

  19 березня 2011р. до Дня працівників житлово-комунального господарства у    приміщенні КП Муніципального ФОЦ відбулась міська спартакіада працівників    ЖКГ.
     У змаганнях взяли участь команди КП»Івано-Франківськводоекотехпром»,    ДКП «Електроавтотранс», ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»,    «Об’єднана команда ЖЕО ».
   Команда КП»ІФВЕТП» зайняла І місце в загальнокомандному заліку. Працівники підприємства    зайняли такі загальнокомандні місця в наступних дисциплінах:


   І-місце настільний теніс  

   І-місце армреслін  

  II-місце волейбол  

  ІІ-місце шахи   

  II-місце канат

IMG 0035m   18 березня в приміщенні Муніципального Центру «Дозвілля» відбувся      святковий концерт з нагоди святкування Дня працівників житлово-  комунального господарства. Працівників КП »Івано-  Франківськводоекотехпром» вітали і нагороджували почесними грамотами  заступник міського голови Саєвич М.Б. , начальник УЖКГ Івано-Франківського  міськвиконкому Білик В.Й., начальник УЖКГ ОДА Дерев”янко О.В. та секретар  Івано-Франківської міської ради Марцінків Р.Р.

Учасникам відкритих торгів за предметом закупівлі: 25.21.2, Трубки, труби, трубопроводи та фітинги пластмасові
Шановні колеги!
У відповідності до статті 10 «Оприлюднення інформації про закупівлю» Закону України «Про державні закупівлі» комітет з конкурсних торгів КП «Івано-Франківськводоекотехпром» інформує про продовження дати подання конкурсних пропозицій за предметом закупівлі: «25.21.2, Трубки, труби, трубопроводи та фітинги пластмасові» на 8 календарних днів.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ.

  Стан оплати за послуги водопостачання та водовідведення Ви можете дізнатися у відділенні банку, де здійснюється оплата.
  Для правильного проведення нарахувань абонентів, яким надані пільги просимо здійснювати оплату за послуги водопостачання та водовідведення до 25 числа поточного місяця.
У разі неможливості здійснення оплати за надані послуги Вам необхідно передати показники лічильника за тел. 75-92-84.
  Для зручності абонентів, які підключені до цифрових телефонних станцій і у яких є телефони з тоновим режимом ( кнопочні ), на підприємстві функціонує автоматизована довідка. 
Адміністрація КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

ОГОЛОШЕННЯ.

      КП «Івано-Франківськводоекотехпром» пропонує мешканцям м.Івано-Франківська та навколишніх населених пунктів, які користуються послугами централізованого водопостачання та водовідведення і не є платниками цих послуг, до 01.03.2011р. звернутися в КП «ІФВЕТП» для укладення угоди на надання послуг. 
    Прийняття на облік буде здійснюватись за спрощеною схемою без застосування штрафних санкцій.
    З 01.03.2011р. при виявленні самовільного користування надання послуг буде припинено ! Відновлення послуг буде здійснюватись після оформлення необхідної документації та сплати штрафних санкцій за самовільне користування послугами.
               Адміністрація КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1