Станом на 19.06.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Довга – Берегова – ліквідація залому на каналізаційній мережі        вул. Коновальця, Вовчинецька – Василіянок, Чорновола 33, Грушевського –«Люмєр», асфальтування        вул. М.Підгірянки – Відкрита – витік Ф- 150мм – без х/води ж.б.по вул. Стефаника, М.Підгірянки, Відкрита, Незалежності 83,85,87,89        вул. І.Павла 11 – 10 – ліквідація залому к-ції, монтаж колодязя та засипка        вул. Хоткевича 46 – ремонт ПГ – без х/аводи ж.б. від № 46 до № 54        вул. Шевченка – Січ. Стрільців – чистка колодязів дощової к-ції
Головна
34tm

Наші ветерани вміють дати відпір.

   На 5-ій Міжнародній регаті з веслування на байдарках і каное серед ветеранів , які  відбувалися в м.Львові на озері Наварія , працівник КП «Івано-  Франківськводоекотехпром» Артем”єв Олександр Васильович зайняв у класі  «Байдарка одномісна» на 200м 3-є місце , а в класі «Байдарка 2-місна» на 200м -- 2  місце.

   Колектив КП»Водоекотехпрому» висловлює вдячність за спортивні здобутки та  бажає нових досягнень!

Співпраця Міністерства з питань житлово-комунального господарства України, Світового банку та Шведського агентства міжнародного розвитку з комунальними підприємствами з водопостачання та водовідведення з питань підвищення рівня їх енергоефективності.

   Сьогодні тяжко собі уявити, що за часів радянської влади електроенергії було настількі багато, що питанню енергоефективності приділялась незначна увага. Результатом цього є те, що в Україні одна з найбільш енергозбиткових економік. Зв’язок між постачанням води та енергоефективністю на сьогодні дуже тісний.

Детальніше...

IMG_2485m
IMG_2486m
IMG_2487m

   24 cерпня КП»Івано-Франківськводоекотехпром» за    економічними показниками увійшло до числа  найкращих  комунальних підприємств 2009р. за  основним видом  діяльності-«збирання , очищення та  розподілення  води». За результатами конкурсу , які  базуються на  офіційних даних державної статистики ,  наше  підприємство отримало

 - сертифікат та відзнаку «Комунальне підприємство  року» , що підтверджують легітимність звання та вказують дійсне місце підприємства в державі за економічними показниками.
- сертифікат та відзнаку «Державний керівник року» , що підтверджують легітимність звання та вказують на високий рівень професіоналізму генерального директора п. М.Саєвича.

 

 

   З докерного переходу на річці Бистриця Солоттвінська вкрали так зване „коліно” від водогону діаметром 600 міліметрів.Така крадіжка була можлива також через байдужість мешканців Пасічної:”вони бачили що крадуть „коліно”,але ніхто про це не повідомив”.Працівники КП”Водоекотехпрому” відновлюють докерний перехід,щоб забезпечити резервне джерело живлення водою Пасічної. І лише завдяки злагодженій роботі охорони КП ”Водоекотехпрому” і міліції вдалося знайти „коліно” .Генеральний директор Саєвич Микола Броніславович звернувся до міського голови з проханням вжити всіх заходів ,щоб пункт прийому металобрухту, який прийняв завідома крадене майно позбавили ліцензії. Адже на пункті прийому металобрухту прийняли частину викраденого водогону без належного оформлення документів на здавача брухту, та з порушенням правил прийому металобрухту.

   Вирішення наболілої проблеми, такої як, заборгованість населення за користування водою і водовідведенням змусили 21 квітня 2009 року представників КП „Івано-Франківськводоекотехпром” скликати збори мешканців житлових будинків по вул. Петлюри 5, 7, 7а, по вул. Гвардійській 5, 7. Мета зустрічі полягала у порозумінні стосовно проведення оплат та погашення боргу.

Детальніше...

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1