Станом на 23.09.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Набережна 32, Львівська підготовка розкопок до асфальтування        вул. Ціалковського – ремонт водопроводу D-250мм        вул. Любачівського – будівництво водопроводу D-315мм        вул. Довбуша 14 – заміна каналізаційної мережі        вул. Надрічна – будівництво дощового колектора        вул. Тополина 22 - витік D-100мм – без х/води ж.б.ю по вул. Тополина та с. Підпечари, школа
Головна

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Щодо зміни електронної адреси КП «Івано-Франківськводоекотехпром»

              Повідомляємо ,  що  з  1  серпня 2012 р.    змінено  електронну  адресу   КП «Івано-Франківськводоекотехпром»   в   мережі   Інтернет                       з     Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду    на          Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

konstitucionnogo-masshtaba small Сердечно вітаємо вас із Днем Конституції України!

      28 червня 1996 року увійшло в новітню історію нашої           держави як День великого загальнонаціонального                 консенсусу, верховенства національних інтересів над             швидкоплинною політичною кон’юнктурою. Прийнята цього     дня нова Конституція суверенної України втілила досягнення   вітчизняної й світової конституційної науки та практики           конституційного будівництва, викристалізувала національну   ідею, відобразила ментальність, волю та прагнення                 українського народу до власної національної державності.

       Нехай же в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

                                                    ОГОЛОШЕННЯ

Увага!!! Інформація для тих хто хоче зареєструватися в системі для перегляду стану проплати і показників гарячої та холодної води...

Детальніше...

IMG 1741     11 травня в КП Івано-Франківськводоекотехпром відбувся  святковий   концерт з нагоди святкування Дня матері.

    Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово.    Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у  світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах,  материнська ласка гріє нас все життя аж до старості. Її створив Бог на  цій грішній землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була  продовжувачем роду людського.

    Хай наші друзі крилаті – лелеки дарують Вам правнучат. Онучат, і діточок – оцих домашніх соловейків, щоб своїм безгрішним і чистим щебетом звеселяли Ваші змордовані душі та множили надію на краще завтра нашої долі; помагай Вам, Боже, поставити їх твердо на ноги і засіяти їхні душі зерном Правди і Науки. Нехай весняне свято розморозить нас, об’єднає і згуртує! Щастя, здоров’я всім Вам дорогі Матері.

Детальніше... 

 

9481a118d078 Вітаємо Вас із світлим і радісним святом – Великоднем.

 Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра    над злом. Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці      кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.


 Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що  достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя  увінчується славою. Прошу у Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці. Здоров'я, миру, поміркованості Вам і Вашій родині у поступах на життєвих дорогах. Нехай господня ласка Вас зігріває і навчає щастя. Нехай любов Господня з ясних високостей в оселю Вашу зійде світлим гостем!

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1