Станом на 17.07.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. І.Павла 11 – 16 – ліквідація залому на дощовій каналізаційній мережі        вул. Берегова – ІФДТУНГ – витік D-250мм        вул. Набережна 26 – заміна вводу        вул. Грушевського 31 – витік D-50мм – без х/води № 31 та ж.б. по вул. Шпитальна 7 – 9        вул. Сагайдачного – Максимовича – витік у колодязі
Головна

ОГОЛОШЕННЯ.

            До відома керівників підприємств , організацій та населення міста. 
     Для ліквідації аварії на водогоні Ф-700 мм на вул. Петлюри 25 3.11.10р. з 23:00 год. до 6:00 год. 4.11.10р. буде припинено подачу холодної води на наступні вулиці : Петлюри, Сорохтея, Довженка, Сухомлинського, Дорошенка, с.Крихівці, Мазепи, Коновальця, Січ.Стрільців, К.Данила, Півд. Бульвар та прилеглих до них вулиць.
    Просимо вибачення за тимчасові незручності. 
                   Адміністрація КП «ВЕТП»

    «Влада нас почула. Жити стало веселіше» Мабуть, не треба наголошувати на тому, що несправний водогін додає міському жителеві великих незручносте. Ми це добре відчули на собі, коли на нашій вулиці Сковороди періодично траплялися багаторазові його прориви. Тому за допомогою звернулися до міськвиконкому і безпосередньо до керівництва Івано-Франківського «Водоекотехпрому».

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ.

  КП «Івано-Франківськводоекотехпром» проводить роботи з відключення гуртожитків міста від мереж водопостачання та водовідведення.
  У „чорному списку” – гуртожитки по вул. Мазепи, 66 та 175 д. Відділ з роботи з проблемними боржниками та служба обліку та реалізації послуг повідомили боржників та надали їм можливість до 15.10.2010р. погасити заборгованість!!!
                   Адміністрація КП «ВЕТП»

ОГОЛОШЕННЯ.

   Уже з п'ятниці 17 вересня відділ по роботі з проблемними боржниками та служба обліку та реалізації КП «Івано-Франківськводоекотехпром» проводять роботи з відключення боржників від мереж водопостачання та водовідведення.
   У „чорному списку” водоекотехпромівців – гуртожитки міста. Вжито заходи з відключення гуртожитків по вул. Дорошенка 28 , вул.Військових Ветеранів 6а , вул.Заклинських 8. За словами начальника відділу по роботі з проблемними боржниками Ясінського П.М. , усі горе-абоненти отримали попереження про відключення, однак, на жаль, жодним чином не зреагували на нього. Тож представники КП »ІФВЕТП» змушені вдатися до таких непопулярних і крайніх методів впливу. 
                      Адміністрація КП «ВЕТП»

ОГОЛОШЕННЯ.

     До відома керівників підприємств , організацій та населення міста.

Для виконання планових профілактичних робіт на ЧКВС, станції аерації, водопровідних та каналізаційних мережах і насосних станціях КП “ВЕТП“ 10.08.10 р. з 5:00 год до 5:00 год 11.08.10 р. буде припинено подачу холодної води на місто.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.
                                 Адміністрація КП «ВЕТП»

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1