Станом на 05.06.20 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Довженка,7-9 – прокладка каналізаційної мережі , благоустрій розкопки – в роботі        вул. Шевченка 24,28 – переключення до новозбудованого водопроводу – в роботі        вул. Бельведерська – Манюха – витік D-200мм- без х/води ж.б. по вул. Бельведерська від № 25 до № 59 та ж.б. по вул. Манюха – в роботі        вул. І.Франка 37 – вияснення місця витоку на водопроводах ( вода топить підвал) та ліквідація його – в роботі        вул. Тичини – виніс водопроводу Ф-250мм та переключення – в роботі        Ремонт ПГ згідно приписів        Виконання заявок по забиттю дворової к-ції
Головна

Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради повідомляє

 Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2015р. №475 «Про спрощення порядку призначення та надання населенню житлових субсидій» внесено зміни до «Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 (зі змінами), далі - Положення.  ... детальніше ...

Департамент соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради інформує

 Законом України від 28.12.2014 року № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» внесені зміни до Законів України в частині надання пільги окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї.  ... детальніше ...

IMG 0759Дощова каналізація в Івано-Франківську потребує правильного фінансування

  Учора, 17 липня, в Івано-Франківську на засіданні громадської ради з контролю за використанням коштів на ремонт доріг йшлося про дощову каналізацію.
  «У місті немає єдиного центру з координації утримання і ремонту доріг, - акцентує голова громадської ради Михайло Панчишин. – А зараз йдуть катаклізми… Міська влада зовсім не дивиться до ремонту доріг.

     http://gk-press.if.ua/node/23110

IMG 0760Щомісяця в Івано-Франківську крадуть 30-40 дощових решіток

  На вулиці Симоненка в Івано-Франківську останнім часом почастішали випадки крадіжок люків. Про це вчора, 17 липня, на громадській раді з контролю за використанням коштів на ремонт доріг повідомив представник ради Володимир Лисюк.
   «Я живу на вулиці Симоненка, - сказав Лисюк. – Масово люки пропадають. Дивлюся, там палиця з прапором, а там колесо… Як можна вирішити цю проблему?»
  http://gk-press.if.ua/node/23114

Науково-практичний семінар керівників водопроводно-каналізаційних господарств територіального відділення «ДНІСТЕР»,/p>

      9-10 липня 2015 року в Чернівецької області відбувся науково-практичний семінар керівників водопроводно-каналізаційних господарств територіального відділення «ДНІСТЕР» Української асоціації «Укрводоканалекологія».

     В семінарі взяли участь керівники понад 60 організацій водопостачання та водовідведення з різних регіонів країни, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, начальники ЖКГ обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, директори та менеджери бізнес-структур та комерційних підприємств.

               http://http://ukrvodokanal.in.ua/?controller=articles&action=news&alias=item&id=137

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1