Станом на 22.05.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Вовчинецька – цементація водогону D-400 мм        вул. Ботанічна – Коновальця - асфальтування ям на вулиці        вул. В.Великого 10а – витік D-160мм – без х\/води ж.б. № 10,10а,12,12а        вул. Чороновола – стадіон «РУХ» - бетонування лотків        вул. Лепкого 38 – ліквідація аварійного водопроводу – без х/води ж.б. № 38        вул. Паркова – Івасюка – заміна водопроводу D-225мм        вул. Бельведерська 49 – ремонт водопровідного колодязя        вул. Чорновола 22 – заміна водопровідного вводу
Головна

P1410889  На днях на КП «Івано-Франківськводоекотехпром» було поставлено 100 новеньких 80-кілограмових каналізаційних люків з гербом міста, які уже зовсім скоро встановлюватимуть у Івано-Франківську. Люки спроектовані спеціально для Івано-Франківська з символікою міста у рамках конкурсу, який  проводили у міськвиконкомі. А 27 травня на Водоекотехпром завітав директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак для ознайомлення з поставленою продукцією. Люки виготовлено з високоякісного чавуну із добавлянням кулястого графіту, оснащені спеціальним антивандальним замком, виробник - чеська фірма ТОВ «Касі-Україна». (додано фото)

P1400829 Проведено заходи до Дня охорони праці(додано фото)

 За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.
 Напередодні Дня охорони праці на КП «Івано-Франківськводоекотехпром» проведено заходи

gh Всеукраїнський турнір з міні-футболу(додано фото)

 22-23 квітня в Івано-Франківську було проведено щорічний Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед працівників підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, співорганізатором якого виступило КП «Івано-Франківськводоекотехпром». Увесь колектив нашого підприємства зустрічав в рідному місті 15 команд з міні-футболу з усіх куточків України: з Білої

plakat2  У розпалі підготовка КП «Івано-Франківськводоекотехпром» до проведення Всеукраїнського турніру з міні-футболу серед працівників підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України, співорганізатором якого виступає наше підприємство. Практично всі організаційні питання вирішені, нагороди вже чекають своїх переможців, а весь колектив КП «Івано-Франківськводоекотехпром» на чолі з генеральним директором Саєвичем Миколою Броніславовичем активно готується та з нетерпінням очікує на прийом 16-ти команд з міні-футболу від підприємств водопровідно-каналізаційного господарства з усіх куточків України.
  Урочисте відкриття турніру відбудеться 22 квітня о 12:00 год. (спорткомплекс Академії НФК «Ураган», вул. Пасічна, 55 (біля Німецького озера), закриття змагань відбудеться 23 квітня о 14:00 год. (спорткомплекс Академії НФК «Ураган», вул. Пасічна, 55 (біля Німецького озера).
   Запрошуємо усіх бажаючих відвідати змагання, цікаво провести час та отримати море позитивних емоцій!
 Нижче подаємо розклад матчів турніру

    P1400779   Минулого тижня відбулася зустріч генерального директора КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Саєвича Миколи Броніславовича та директора зі стратегічного розвитку підприємства Голутяка Віталія Юрійовича із представниками компанії «ПРО-ЕНЕРДЖІ» (м.Київ) та їхніми італійськими партнерами, які спеціалізуються на рішеннях в сфері водопостачання і обробки біомаси та біогазу. Під час зустрічі було обговорено можливості та перспективи співпраці сторін у напрямі обробки осаду, отримання біогазу з метою його подальшого спалювання для виробництва електроенергії. Особливу зацікавленість представники компанії «ПРО-ЕНЕРДЖІ» та італійські спеціалісти виявили до реконструкції станції аерації, завершеної у 2014 році, та проекту будівництва лінії обробки мулу, що планується до впровадження у м.Івано-Франківську. (додано фото)

Більше статтей...

71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1