Станом на 17.08.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Вовчинецька – капітальний ремонт водогону D-400мм        вул. Чорновола , – чистка колодязів дощової к-ції        вул. Токарська 21, Нова 5 – ремонт аварійного колодязя        вул. Галицька 163 – витік D-400мм        вул. Галицька 124, коновальця 101 – благоустрій розкопок        вул. Сахарова 5 – ремонт люка та благоустрій розкопки 6. вул.. Сахарова 5 – ремонт люка та благоустрій розкопки
Головна

P1430006   На КП «Івано-Франківськводоекотехпром» триває «гарячий сезон» екскурсій. Цього тижня було проведено декілька екологічно-просвітницьких заходів на станції аерації для наймолодших. З метою формування культури водоспоживання і виховання ощадливого використання води учнів перших-других класів у доступній формі ознайомлювали з роботою каналізаційних очисних споруд міста та відповідали на усі питання цікавої дітвори. (додано фото)

journalist-dayШановні журналісти!

 КП «Івано-Франківськводоекотехпром» сердечно вітає вас з професійним святом! Ваша праця почесна й необхідна, адже сучасне суспільство неможливо уявити без нескінченного потоку інформації, без засобів її передачі, а головне, без професіоналізму тих, хто доносить її до читача, слухача і глядача. У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, наснаги, благополуччя і добробуту! Зичимо вам миру і добра, злагоди і достатку, натхнення та творчих звершень у вашій діяльності. Нехай Ваша праця завжди знаходить любов та повагу в серцях людей.

З повагою, колектив та адміністрація КП «Івано-Франківськводоекотехпром»

P1420798 Діти - квіти нашого життя…  (додано фото)

 Діти – квіти нашого життя, цвіт нашої нації, наше майбутнє. Саме в дітях продовження роду й здійснення мрій і сподівань на краще. Від виховання, опіки й того, що ми вкладаємо в наших дітей, залежить формування їхнього світогляду, відношення до навколишнього світу. На превеликий жаль, не кожній дитині пощастило зростати у повноцінній родині, з люблячими батьками та належним матеріальним забезпеченням. А у нашій країні на сьогодні кількість таких дітей досить значна. 01 червня у всьому світі відзначають День захисту дітей. З нагоди цього

P1420733  Із закінченням навчального року у закладах освіти розпочалася літня практика, у на КП «Івано-Франківськводоекотехпром» збільшилася кількість екологічно-просвітницьких екскурсій. 30 травня на Черніївському комплексі водоочисних споруд начальник комплексу Володимир Сисак та його заступник Віктор Горобець зустрічали учнів сьомого та восьмого класів ЗШ №12. Дітям розповіли та продемонстрували процес забору та очищення води перед подачею її в оселі мешканців міста. По завершенню заходу дітям було наголошено на важливості раціонального використання й бережного ставлення до джерела нашого життя, до води. (додано фото)

P1420580 Велодень - 2016  (додано фото)

 28 травня 2016р. у рамках всеукраїнської акції "Велодень" в Івано-Франківську відбувся масовий пробіг, маршрут якого пролягав основними вулицями міста та завершився біля міського озера. Мета заходу - пропаганда здорового та активного способу життя, екологічної альтернативи міському авто, створення цивілізованих умов для велосипедистів у містах України.Учасники Велодня виступають за безпеку та взаємоповагу на дорогах, створення велодоріжок та велопарковок у громадських місцях. У пробізі взяли участь більше 1300 велосипедистів:члени міських велоклубів, велосипедисти Івано-Франківська та гості з інших міст області.Вже традиційно працівники Івано-Франківського Водоекотехпрому взяли участь у даному заході.

Більше статтей...

71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1