Станом на 19.07.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   Для виконання планово – попереджувального ремонту об’єктів централізованого водопостачання 30.07.2019р. з 06:00год до 06:00год 31.07.19р. буде припинено водопостачання міста        вул. І.Павла 11 – 16 – ліквідація залому на дощовій каналізаційній мережі        вул. Набережна 26 – заміна водопровідного вводу        вул. Матейки 8 – заміна водопровідного вводу        вул. Княгинин 43 – вияснення витоку
Головна

                   ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ІНТЕРЕСІВ (КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ)

 Країна: Україна
 Проект: Розвиток міської інфраструктури
 Сектор: Каналізаційна система 
  Номер позики: 4869-UA
  Ідентифікацій номер Проекту: P095337
  Номер відбору: IF/TS/CQ/09

 Цей запит на виявлення інтересів випущений на підставі загального оголошення про закупівлі  для цього проекту, яке було опубліковане у виданні “Девелопмент Бізнес” № 710 від 16  вересня 2007 року.

Детальніше...

        Станом на сьогодні з початку року «Водоекотехпром» не дорахувався понад вісімдесят каналізаційних люків та близько ста дощоприймальних решіток. Завдяки оперативним діям комунальників, тільки 10% колодязів залишилось убезпечити 

Детальніше...

        Нового виконувача обовязків директора КП «Івано-Франківськводоекотехпром» представили сьогодні на оперативній нараді в міськвиконкомі. Ним став Володимир Марич, який донедавна три роки очолював Калуське управління з експлуатації газового господарства.

Детальніше...

        Фахівці КП «Івано-Франківськводоекотепром» глибоко обурені документально не підтвердженими звинуваченнями Державної екологічної інспекції. Адже на разі немає навіть акту проведеної перевірки, результатів відібраних проб води та відсутній протокол перевірки. Передчасно зроблені висновки суперечать усім нормам законодавства та принципу незаангажованості подачі інформації.

Детальніше...

 1dfa0aa0fc2b                                                        Шановні колеги

  Поздоровляємо Вас з Днем Незалежності України!
  Вже 20 років наша країна має можливість самостійно вирішувати власну    долю. Незалежність – велике досягнення, але незалежність – це також    надзвичайно велика відповідальність.
  Нехай набуття нашою країною свого повноліття принесе з собою  мудрість в ухваленні рішень, благополуччя і стабільну ситуацію на ринку  і в бізнесі, щирість до своїх співгромадян і розуміння до близьких.
  Цього дня від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя і  енергії. Хай кожен з нас, прагнучи жити у вільній і демократичній  державі, втілює свої мрії в конкретних справах.
  Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, віри, надії, любові, здійснення найзаповітніших бажань!
                                                                 Любіть Україну! 
                                Адміністрація КП«Івано-Франківськводоекотехпром»

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1