Станом на 19.07.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   Для виконання планово – попереджувального ремонту об’єктів централізованого водопостачання 30.07.2019р. з 06:00год до 06:00год 31.07.19р. буде припинено водопостачання міста        вул. І.Павла 11 – 16 – ліквідація залому на дощовій каналізаційній мережі        вул. Набережна 26 – заміна водопровідного вводу        вул. Матейки 8 – заміна водопровідного вводу        вул. Княгинин 43 – вияснення витоку
Головна

ПРОЕКТ

Про затвердження «Правил приймання
стічних вод споживачів у каналізаційну
систему м.Івано-Франківська»

            Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього природного середовища», Водного кодексу України, «Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України» затверджених наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 19.02.2002 р. №37,вирішив:

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ

      Для виконання планових профілактичних і ремонтних робіт на водопровідних мережах та ПВНС «Каскад» 11.06.13р з 9:00 год. до 20:00 год. буде зупинено насосну станцію «Каскад».
     Під час зупинки ПВНС буде понижений тиск холодної води у мережі , що приведе до відсутності води на верхніх поверхах житлових будинків.
      Просимо вибачення за тимчасові незручності.

     Адміністрація.

Про якість води

Вода, яку централізовано подають мешканцям м. Івано-Франківська, одна з найкращих в Україні. Мікробіологічні та санітарно – хімічні показники питної води, відповідають Державним санітарним нормам та правилам. Ми споживаємо воду, яка має сприятливі органолептичні показники та нешкідливий хімічний склад, безпечною в епідемічному та радіаційному відношенні...

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ

    В зв'язку з ремонтом дороги, водопровідних та каналізаційних мереж на вул. Довга 17.05.13 р. з 6:00 год до 20:00 год 19.05.13 р. буде припинено рух транспорту на дільниці від вул. Галицька до вул. Півн. Бульвар.    
    Об'їзд даної дільниці буде здійснюватись по вул. Пулюя – Берегова – Довга або вул. Галицька – Півн. Бульвар – Довга.

      Адміністрація КП «ВЕТП».

ОГОЛОШЕННЯ

133   Для зручності наших читачів ми запроваджуємо (кнопка меню Зворотній зв'язок) можливість надсилати запитання, зауваження , фото і відео матеріали або цікаву інформацію безпосередньо з сайту.

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1