Станом на 22.04.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Відкрита 9 – ремонт колодязя та ліквідація витоку        вул. Симиренка 48 – ремонт каналізаційної мережі        вул. Укр. Дивізії 5 - підготовка розкопки до асфальтування        вул. Симиренка 48 – ремонт каналізаційної мережі        вул. Галицька 65, 130 – благоустрій розкопки
Головна

  Згідно рішення Івано-Франківського виконавчого комітету „Про тарифи на послуги водопостачання та водовідведення для населення” № 603 від 03.12.2009 р. , рішення №281 від 25.05.2007 р. „Про встановлення рівня рентабельності на комунальні послуги” (із змінами та доповненнями ) з 01.01.2010 р. діють нові тарифи на комунальні послуги. Читайте в розділі тарифи.

                            Етапи розвитку першого інвестиційного проекту МінЖКГ


Реформування сектору водопостачання та водовідведення в Україні є важливим і невідкладним завданням не тільки Уряду, а насамперед місцевих громад, і здійснюватись це реформування має за рахунок залучення інвестицій і дбайливого використання

Детальніше...

 ЗАПИТ НА ВИЯВЛЕННЯ ІНТЕРЕСІВ                      REQUEST FOR EXPRESSIONS OF INTEREST
   (КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ)                                         (CONSULTANT SERVICES)

Детальніше...

Спеціальне повідомлення про закупівлю 
Україна
Проект розвитку міської інфраструктури
Позика № 4869-UA
Обладнання для хіміко-бактеріологічної лабораторії
№. IF/ LE/G/07
Уряд України отримав фінансування від Світового банку на проект „Розвиток міської інфраструктури” та має намір використати частину цих коштів на виплату в рамках контракту на закупівлю обладнання для хіміко-бактеріологічної лабораторії.

Детальніше...

   3-4 вересня 2009 року в м. Львові відбувся Міжнародний семінар на тему «Українсько-німецьке партнерство у галузі водного господарства: Завдання для науки і практики», участь в якому взяли генеральний директор КП «Івано-Франківськводоекотехпром» М.Б.Саєвич, заступник генерального директора з питань економіки та фінансів М.І.Осколіп, заступник генерального директора з питань експлуатації В.В.Авраменко.

Детальніше...

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1