Станом на 24.05.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Тролейбусна,19 – ліквідація витоку D-100мм. Під час проведення робіт без хол.води будинки по вул. Тролейбусна, 15 – 19а        вул. Бандери – Сахарова – ліквідація витоку D-150. Під час проведення робіт без хол.води буд. по вул. Бандери (від С.Стецько до Незалежності), Зорія, Цьоклера,Височана, Київська, Міхновського, Верховинська, Профспілкова, С.Стецько,11        вул. Коновальця-Блавацького– асфальтування розкопки        вул. Івасюка-Софіївка – ремонт засувки D-400мм
Головна

ОГОЛОШЕННЯ.

  Стан оплати за послуги водопостачання та водовідведення Ви можете дізнатися у відділенні банку, де здійснюється оплата.
  Для правильного проведення нарахувань абонентів, яким надані пільги просимо здійснювати оплату за послуги водопостачання та водовідведення до 25 числа поточного місяця.
У разі неможливості здійснення оплати за надані послуги Вам необхідно передати показники лічильника за тел. 75-92-84.
  Для зручності абонентів, які підключені до цифрових телефонних станцій і у яких є телефони з тоновим режимом ( кнопочні ), на підприємстві функціонує автоматизована довідка. 
Адміністрація КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

ОГОЛОШЕННЯ.

      КП «Івано-Франківськводоекотехпром» пропонує мешканцям м.Івано-Франківська та навколишніх населених пунктів, які користуються послугами централізованого водопостачання та водовідведення і не є платниками цих послуг, до 01.03.2011р. звернутися в КП «ІФВЕТП» для укладення угоди на надання послуг. 
    Прийняття на облік буде здійснюватись за спрощеною схемою без застосування штрафних санкцій.
    З 01.03.2011р. при виявленні самовільного користування надання послуг буде припинено ! Відновлення послуг буде здійснюватись після оформлення необхідної документації та сплати штрафних санкцій за самовільне користування послугами.
               Адміністрація КП «Івано-Франківськводоекотехпром».

ОГОЛОШЕННЯ.

   Національна комісія регулювання енергетики України постановою від 27.01.2001 р. № 96 “Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення КП “Івано-Франківськводоекотехпром” , встановила тарифи для КП “Івано-    Франківськводоекотехпром” на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення :
----- водопостачання ---- 2,66 грн. за м. куб. (з ПДВ) ;
----- водовідведення ---- 1,74 грн. за м. куб. (з ПДВ) .

   Постанова набирає чинності з 01.02.2011 року.

m702   14 січня в актовому залі КП «Водоекотехпром» відбувся концерт з нагоди    Різдвяних свят! Різдвяні колядки звучали у виконанні хорового колективу -  працівників «Водоекотехпрому». Естетичне задоволення у присутніх викликало  також національне українське вбрання співочого колективу. Яскраві  національні вишиванки, запаски, кептарики – витвори народних умільців стали  окрасою свята.

38728390121832    27 грудня 2010 року в актовому залі КП „Івано-Франківськводоекотехпром” відбулось Новорічне свято, підготовлене для дітей працівників підприємства. Малечу вітав Дід Мороз, Снігуронька, веселили клоуни та інші казкові персонажі. Усім присутнім дуже сподобалась новорічна казкова вистава.

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  РОЗРАХУНКІВ

71_1