Станом на 25.03.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Івасюка – Угорницька – витік D-500мм        вул. К.Чорноти 23 – заміна водопровідного вводу        вул. Надрічна – прокладка дощового колектора D-1400мм, благоустрій        вул. Карпатська 12 – будівництво водопроводу D-225мм        вул. Мазепи – влаштування бруківки        с. Загвіздя – пола – витік D-150мм
Головна

До відома споживачів КП „Івано-Франківськводоекотехпром” !


Відповідно до Закону України „Про телекомунікації” та Положення про державне регулювання номерного ресурсу телекомунікаційної мережі загального користування України, повідомляємо мешканців міста, про зміну довідкових номерів „086” і „088” на „1586” і „1588”відповідно.
Переключення буде проведене в період з 03.02.2009 року по 18.02.2009 року.
               Адміністрація

IM_330a

                            Сію, вію, посіваю, з Новим роком Вас вітаю!
  З щирими побажаннями, засіваннями, колядками до КП „Івано-  Франківськводоекотехпром” завітав хор працівників ДМП „Івано-  Франківськтеплокомуненерго”. Професійно поставленими голосами учасники  хору прославляли народження Ісуса Христа, лунали вітання до Матері Божої  Марії та Йосипа. Потрібно віддати належне працівникам підприємства „Теплокомуненерго”, адже вони відроджують та продовжують українські, християнські традиції, несуть добро і радість.

seminar001a

   9 січня в актовому залі КП „ Івано-Франківськводоекотехпром ” відбувся  семінар на тему : „Впровадження на підприємстві сучасних систем подачі і  розподілу води ”.

Детальніше...

IMG_1112b

   26 грудня 2008 року в актовому залі КП „Івано-Франківськводоекотехпром”  відбулось Новорічне свято, підготовлене для дітей працівників підприємства.  Малечу вітав Дід Мороз, Снігуронька, веселили клоуни та інші казкові  персонажі. Усім присутнім дуже сподобалась новорічна казкова вистава. Для  того, щоб не тільки діти веселились, а й батьки згадали своє дитинство, їх  залучали у веселі хороводи, ігри, читання новорічних віршиків. Крім того, під час святкування відбулось нагородження переможців конкурсу дитячої творчості „Водоекотехпром” очима дітей”. На цьому конкурсі діти працівників підприємства у своїх малюнках, аплікаціях, саморобках, віршиках та пісеньках відтворили своє бачення важливості роботи батьків, показали, як вони гордяться своїми батьками. Відрадно відзначити, що такі заходи не тільки розвивають дитячу творчість, а й зближують дітей і батьків, спонукають цікавитись навколишнім світом.

IMG_1003b

Міжнародна співпраця   

    5-16 грудня 2008 року за підтримки Міністерства охорони навколишнього  природоохоронного середовища України, Міністерства з питань житлово-  комунального господарства України, Державного комітету водного  господарства України у м. Івано-Франківську в конференц-залі готелю „Надія”  відбулась конференція на тему „Німецько-українське партнерство у сфері  водного господарства – завдання для науки і практики”. Основні організатори  та партнери - Дрезденський Технічний Університет, Штадтентвессерунг Дрезден, Центр Екологічних Досліджень ім. Гельмгольца, КП „Івано-Франківськводоекотехпром” та інші.

Детальніше...

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1