Станом на 22.02.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Довженка 1а – благоустрій розкопки        вул. Вовчинецька 184, Укр,Дивізії 7 – ремонт приладів обліку        вул. Надрічна – благоустрій розкопки        вул. Целевича 3а – ремонт ПГ        вул. Сеченова – КНС – чистка відстійника        вул. Гнатюка 4 – відключення аварійного вводу        вул. М.Підгірянки 44 – 46 – ліквідація витоку у колодязя
Головна
00236m

Любі жінки!

  Щиро вітаємо вас з міжнародним днем Жінок!
  Віки і тисячоліття світової історії осяяні Вашою мудрістю та  ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки Вашій життєвій  силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід  людський на землі. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток  супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса порятує світ, то це буде Ваша краса. 
У цей святковий день бажаємо усім жінкам міцного здоров’я, довічного щастя, шаленого кохання та постійного добробуту. Нехай виконуються Ваші найзаповітніші мрії і кожну хвилину хай Вас оберігає Божа Мати.

До відома споживачів КП „Івано-Франківськводоекотехпром” !


Відповідно до Закону України „Про телекомунікації” та Положення про державне регулювання номерного ресурсу телекомунікаційної мережі загального користування України, повідомляємо мешканців міста, про зміну довідкових номерів „086” і „088” на „1586” і „1588”відповідно.
Переключення буде проведене в період з 03.02.2009 року по 18.02.2009 року.
               Адміністрація

IM_330a

                            Сію, вію, посіваю, з Новим роком Вас вітаю!
  З щирими побажаннями, засіваннями, колядками до КП „Івано-  Франківськводоекотехпром” завітав хор працівників ДМП „Івано-  Франківськтеплокомуненерго”. Професійно поставленими голосами учасники  хору прославляли народження Ісуса Христа, лунали вітання до Матері Божої  Марії та Йосипа. Потрібно віддати належне працівникам підприємства „Теплокомуненерго”, адже вони відроджують та продовжують українські, християнські традиції, несуть добро і радість.

seminar001a

   9 січня в актовому залі КП „ Івано-Франківськводоекотехпром ” відбувся  семінар на тему : „Впровадження на підприємстві сучасних систем подачі і  розподілу води ”.

Детальніше...

IMG_1112b

   26 грудня 2008 року в актовому залі КП „Івано-Франківськводоекотехпром”  відбулось Новорічне свято, підготовлене для дітей працівників підприємства.  Малечу вітав Дід Мороз, Снігуронька, веселили клоуни та інші казкові  персонажі. Усім присутнім дуже сподобалась новорічна казкова вистава. Для  того, щоб не тільки діти веселились, а й батьки згадали своє дитинство, їх  залучали у веселі хороводи, ігри, читання новорічних віршиків. Крім того, під час святкування відбулось нагородження переможців конкурсу дитячої творчості „Водоекотехпром” очима дітей”. На цьому конкурсі діти працівників підприємства у своїх малюнках, аплікаціях, саморобках, віршиках та пісеньках відтворили своє бачення важливості роботи батьків, показали, як вони гордяться своїми батьками. Відрадно відзначити, що такі заходи не тільки розвивають дитячу творчість, а й зближують дітей і батьків, спонукають цікавитись навколишнім світом.

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1