Станом на 17.08.17 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Вовчинецька – капітальний ремонт водогону D-400мм        вул. Чорновола , – чистка колодязів дощової к-ції        вул. Токарська 21, Нова 5 – ремонт аварійного колодязя        вул. Галицька 163 – витік D-400мм        вул. Галицька 124, коновальця 101 – благоустрій розкопок        вул. Сахарова 5 – ремонт люка та благоустрій розкопки 6. вул.. Сахарова 5 – ремонт люка та благоустрій розкопки
Головна

vidk

P1430475      Зазвичай роботу працівників комунальної сфери помічають лише тоді, коли вона не виконується. Приємним виключенням став чудовий вірш нашого споживача, присвячений одному із найцінніших ресурсів людства – воді, а також роботі працівників підприємств галузі водопостачання і водовідведення та контролера КП «Івано-Франківськводоекотехпром» Ірини Пільщикової зокрема. Сам вірш подаємо нижче (орфографію та пунктуацію залишаємо авторською).

Трудяжка

                                  Про роль і значення води
                                             Теорій є багато,
                                  Без неї нині і завжди
                                  Життя б не існувало.

                                  А ми ж то смертні з тим добром
                                  Живемо кожний рядом.
                                  Хто до криниці йде з відром,
                                  Хто в місті, той до крану.

... детальніше ...

МІУК та «Водоекотехпром» очолили рейтинг відкритості комунальних підприємств

   Упродовж  червня-липня 2016 року у восьми  обласних центрах Західної України громадські активісти та експерти, на основі 20 індикаторів, провели дослідження публічності комунальних підприємств. Шляхом запитів на інформацію та пошуку відомостей у мережі інтернет учасники проекту збирали інформацію про діяльність усіх комунальних підприємств восьми обласних центрів та склали рейтинг від найбільш закритих до найбільш публічних комунальних підприємств.    

http://www.galka.if.ua/miuk-ta-vodoekotehprom-ocholili-reyting-vidkritosti-komunalnih-pidpriyemstv/

   P143045104 серпня 2016 р. на нашому підприємстві по обміну досвідом побувала  делегація публічного акціонерного товариства «Київводоканал», яку очолював  голова правління – генеральний директор  Дмитро Новицький . Зокрема колег з «Київводоканалу» зацікавив досвід впровадження на підприємстві  знезараження  питної  води змішаними  оксидантами на базі установки «МІОХ» , яка була придбана  чотири  роки тому .Цікавими була екскурсія на водозабір та відкритий відстійник , так званий  «міліонник».

   Крім цього київські спеціалісти відвідали КП «Коломияводоканал» та ознайомились з роботою такої ж установки, яка  працює з кінця 2011 р. в Коломиї . Про результати ефективності її роботи розповів директор КП «Коломияводоканал» Ігор Калиняк. (додано фото)

 no141ОГОЛОШЕННЯ!

     В зв'язку з ремонтом засувок на Хриплинській насосній станції буде припинено водопостачання на район Каскад , Вовчинецька , Підпечари і Тисмениця з 8.00 до 12.00 2 серпня 2016 р. 
       Просимо вибачення за незручності та дякуємо за розуміння!
 З повагою, Адміністрація КП «Івано-Франківськводоекотехпром»

Більше статтей...

71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1