Станом на 22.02.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Довженка 1а – благоустрій розкопки        вул. Вовчинецька 184, Укр,Дивізії 7 – ремонт приладів обліку        вул. Надрічна – благоустрій розкопки        вул. Целевича 3а – ремонт ПГ        вул. Сеченова – КНС – чистка відстійника        вул. Гнатюка 4 – відключення аварійного вводу        вул. М.Підгірянки 44 – 46 – ліквідація витоку у колодязя
Головна
        Станом на сьогодні з початку року «Водоекотехпром» не дорахувався понад вісімдесят каналізаційних люків та близько ста дощоприймальних решіток. Завдяки оперативним діям комунальників, тільки 10% колодязів залишилось убезпечити 

Детальніше...

        Нового виконувача обовязків директора КП «Івано-Франківськводоекотехпром» представили сьогодні на оперативній нараді в міськвиконкомі. Ним став Володимир Марич, який донедавна три роки очолював Калуське управління з експлуатації газового господарства.

Детальніше...

        Фахівці КП «Івано-Франківськводоекотепром» глибоко обурені документально не підтвердженими звинуваченнями Державної екологічної інспекції. Адже на разі немає навіть акту проведеної перевірки, результатів відібраних проб води та відсутній протокол перевірки. Передчасно зроблені висновки суперечать усім нормам законодавства та принципу незаангажованості подачі інформації.

Детальніше...

 1dfa0aa0fc2b                                                        Шановні колеги

  Поздоровляємо Вас з Днем Незалежності України!
  Вже 20 років наша країна має можливість самостійно вирішувати власну    долю. Незалежність – велике досягнення, але незалежність – це також    надзвичайно велика відповідальність.
  Нехай набуття нашою країною свого повноліття принесе з собою  мудрість в ухваленні рішень, благополуччя і стабільну ситуацію на ринку  і в бізнесі, щирість до своїх співгромадян і розуміння до близьких.
  Цього дня від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя і  енергії. Хай кожен з нас, прагнучи жити у вільній і демократичній  державі, втілює свої мрії в конкретних справах.
  Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, віри, надії, любові, здійснення найзаповітніших бажань!
                                                                 Любіть Україну! 
                                Адміністрація КП«Івано-Франківськводоекотехпром»

                                                       ОГОЛОШЕННЯ

    До відома керівників підприємств , організацій та населення міста. 09.08.11р. з 5:00год до  5:00год 10.08.11р. буде припинено подачу холодної води на місто в зв’язку з проведенням  ремонтних робіт на водопровідних мережах , насосних станціях та ЧКВС.
           Просимо вибачення за тимчасові незручності. 
         Адміністрація КП«Івано-Франківськводоекотехпром»

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1