Станом на 22.04.19 р. КП "Івано-Франківськводоекотехпром" виконує наступні роботи:   вул. Відкрита 9 – ремонт колодязя та ліквідація витоку        вул. Симиренка 48 – ремонт каналізаційної мережі        вул. Укр. Дивізії 5 - підготовка розкопки до асфальтування        вул. Симиренка 48 – ремонт каналізаційної мережі        вул. Галицька 65, 130 – благоустрій розкопки
Головна

samz0Фінальна конференція Проекту консорціуму «SAFEGE»  (додано фото)

   17 червня 2014р. у м. Києві відбувся заключний семінар Проекту «Розбудова кадрового та інституційного потенціалу в комунальних підприємствах з водопостачання та водовідведення», який фінансується за грантові кошти агенції з розвитку «SIDA». Спільними зусиллями даний Проект успішно виконувався протягом останніх 8 місяців. У зустрічі взяли участь відповідальні особи з Мінрегіону та Нацкомісії, представники Світового банку, 

P118vКП «Івано-Франківськводоекотехпром» учасник Ярмарку ідей (додано фото)

   07 червня 2014р. у рамках реалізації нового етапу освітньої програми для дорослих "Стале домогосподарство" в Івано-Франківську на Площі Ринок відбувся Ярмарок ідей "Івано-Франківськ на шляху до сталого розвитку", у якому також взяв участь Івано-Франківський Водоекотехпром. Ініціатор проведення заходу - організація “Вчителі за демократію та партнерство”, головна мета – це поведінкові зміни у напрямі сталого стилю життя та ресурсозбереження. 

P118Товариський матч з міні-футболу з КП «Чернівціводоканал» (додано фото)

     06 червня 2014р. в ігровому залі Муніципального фізкультурно-оздоровчого комплексу пройшла дружня зустріч - гра з міні-футболу команд КП «Івано-Франківськводоекотехпром» (ФК «Нептун») та КП «Чернівціводоканал». Гра була цікавою й видовищною і змусила вболівальників обох команд добряче похвилюватися. Другий тайм змагань закінчився з рахунком 5:4 на користь команди Івано-Франківського водоканалу. Щиро дякуємо колегам з Чернівців за гідне суперництво, а нептунівців вітаємо з перемогою. Всім учасникам гри бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог!

P1180351

Прес-конференція щодо встановлення нових тарифів      (додано фото)

   5 червня відбулася прес-конференція генерального директора комунального підприємства «Івано-Франківськводоекотехпром» Саєвича Миколи Броніславовича. На даному заході розглядалась тема щодо встановлення нових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення з 01.07.2014р.
   Мова йшла про актуальні проблеми, які сьогодні негативно позначаються на діяльності підприємства, серед яких є і питання оптимізації тарифів на водопостачання та водовідведення для споживачів
  Загальна вартість 1 куб.м води та стоків для всіх споживачів буде складати 8,28 грн з ПДВ, з них водопостачання – 3,88 грн, водовідведення – 4,40 грн.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

05 червня 2014 року об 11.00 год. у адмінприміщенні (вул. Ботанічній, 2, каб.№201) відбудеться прес-конференція генерального директора комунального підприємства «Івано-Франківськводоекотехпром» Саєвича Миколи Броніславовича щодо встановлення нових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення з 01.07.2014р. У ході конференції буде деталізовано причини і потреби підвищення тарифів, роз’яснено структуру тарифів. 

Більше статтей...

pk


71_1


skype-icon


ВНЕСЕННЯ ПОКАЗНИКІВ

contact


СТАН  ПРОПЛАТИ

71_1